לא מוכרים חלקים לרכבים!

קונה רכבים לפירוק ונסיעה, יד שניה ובמזומן - Hiper Car

קונה רכבים לפירוק – שברולט

תוכן עניינים
קונה רכבים לפירוק ונסיעה, יד שניה ובמזומן - Hiper Car

לתיאום פגישה או שיחה טלפונית אנא צרו קשר

המאמר נכתב ע"י "היפר – קונה רכבים לפירוק " החברה המובילה לקניית רכבים לפירוק ולנסיעה, יד שניה ולגריטה

קונה רכבים לפירוק ונסיעה, יד שניה ובמזומן - Hiper Car

בעולם מיחזור הרכב, דגמי שברולט תופסים מקום ייחודי. פוסט זה בבלוג בוחן את הערך והתהליך של רכישת רכבי שברולט לפירוק, החלקים המבוקשים ביותר וכיצד זה תורם לכלכלה מעגלית בת קיימא.

1. הפיתוי של שברולט: למה לבחור במותג זה לפירוק?

שברולט כבר מזמן בחירה פופולרית בקרב חובבי רכב ונהגים יומיומיים כאחד. רכבי שברולט, הידועים בעמידותם, בביצועים ובעיצוב המלוטש שלהם, כבשו את לבם של מיליונים ברחבי העולם. כשמדובר בפירוק רכבים עבור חלקים, שברולט מציעה משיכה ייחודית שהופכת אותה לבחירה מצוינת עבור מפרקים רבים.

ראשית, מגוון הדגמים הרחב של שברולט מבטיח מבחר מגוון של חלקים למפרקים לעבוד איתם. ממכוניות קומפקטיות כמו קרוז ועד משאיות חזקות כמו סילברדו, שברולט מציעה מגוון רכבים הנותנים מענה לצרכים והעדפות שונות. המשמעות היא שמפרקים יכולים למצוא אספקה קבועה של חלקים מבוקשים, מה שמבטיח מיזם עסקי רווחי.

יתר על כן, רכבי שברולט ידועים באמינותם ובאורך החיים שלהם. המשמעות היא שסביר להניח שהחלקים שניצלו משברולט מפורקת עדיין במצב טוב וניתן להשתמש בהם לתיקון כלי רכב אחרים. מפרקים יכולים לנצל זאת על ידי הצעת חלקים משומשים באיכות גבוהה ללקוחות המחפשים אלטרנטיבות זולות לחדשים.

בנוסף, הפופולריות והשימוש הנרחב של שברולט גורמים לכך שיש שוק גדול לחלקיה. בעלי שברולט רבים נאמנים למותג ומעדיפים לתקן את רכביהם עם חלקי שברולט מקוריים. על ידי בחירה בפירוק רכבי שברולט, המפרקים יכולים להיכנס לשוק זה ולספק את הצרכים של הלקוחות הנאמנים הללו.

יתרה מכך, רכבי שברולט מצוידים לרוב בטכנולוגיה ותכונות מתקדמות. משמעות הדבר היא שמפרקים יכולים להציל רכיבים יקרי ערך כמו מערכות מידע בידור, מערכות ניווט ותכונות בטיחות מתקדמות. ניתן למכור חלקים אלו בנפרד במחיר גבוה יותר, ולמשוך לקוחות המעוניינים לשדרג את הרכבים הנוכחיים שלהם.

2. "למצוא אוצר באשפה": החלקים היקרים ביותר בשברולט מפורק

כאשר מדובר בפירוק שברולט, ישנם חלקים מסוימים הבולטים כאוצרות יקרי ערך בין הרכיבים השונים. אוצר אחד כזה הוא המנוע. מנועי שברולט ידועים בכוחם ובביצועים שלהם, מה שהופך אותם למבוקשים מאוד בקרב חובבי מכוניות ומכונאים. מנוע מתוחזק היטב משברולט מפורק ניתן לשיפוץ ולמכירה במחיר פרימיום, המעניק החזר משמעותי על ההשקעה לפירוק.

רכיב יקר ערך נוסף שנמצא בשברולט מפורקת הוא מערכת ההילוכים. תיבת ההילוכים אחראית על העברת הכוח מהמנוע לגלגלים, ותיבת הילוכים לא תקינה עלולה להפוך את הרכב לחסר תועלת. לכן, תיבת הילוכים תקינה שניצלה משברולט מפורקת יכולה להיות ממצא רב ערך עבור מכונאים וחנויות תיקונים הזקוקות להחלפה.

בנוסף למנוע ותיבת ההילוכים, חלקים יקרי ערך נוספים בשברולט מפורקת כוללים את מודולי הבקרה האלקטרוניים (ECMs), שאחראים על ניהול מערכות שונות ברכב, כגון מנוע, תיבת הילוכים ופליטות. ניתן לתכנת את ה-ECM הללו ולעשות בהם שימוש חוזר בכלי רכב אחרים של שברולט, וכך לחסוך זמן וכסף לבעלים הזקוקים להחלפה.

יתר על כן, לוחות המרכב והרכיבים החיצוניים של שברולט יכולים להיות גם בעלי ערך. במקרים בהם רכב היה מעורב בהתנגשות, ניתן להציל את הפאנלים והרכיבים שלא נפגעו ולמכור אותם למכוני פחחות או אנשים המעוניינים לתקן את רכביהם. זה לא רק מפחית את הביקוש לחלקים חדשים אלא גם עוזר בהפחתת הפסולת וקידום קיימות בתעשיית הרכב.

3. איך עובד תהליך הפירוק?

תהליך הפירוק של רכבי שברולט כולל גישה שיטתית להבטחת מיצוי יעיל של רכיבים יקרי ערך תוך מזעור הפסולת. התהליך מתחיל בהערכה קפדנית של הרכב ויצירת מלאי מפורט של חלקיו. מלאי זה מסייע בקביעת שווי השוק של כל רכיב ובזיהוי חלקים ספציפיים שעשויים להיות מבוקשים מאוד.

לאחר השלמת המלאי, השלב הבא הוא ניקוז נוזלים מהרכב, כגון שמן, נוזל קירור ודלק. זה נעשה כדי למנוע דליפות או זיהום פוטנציאליים במהלך תהליך הפירוק. ננקטים אמצעי בטיחות על מנת לטפל בנוזלים אלו כראוי ולהיפטר מהם באופן ידידותי לסביבה.

לאחר ניקוז הנוזלים, תהליך הפירוק עובר להסרת הרכיבים העיקריים, כגון המנוע, ההילוכים ומערכת המתלים. כלים וציוד מיוחדים משמשים כדי לנתק ולחלץ בזהירות את הרכיבים הללו מבלי לגרום נזק. כל חלקים לשימוש חוזר, כגון חיישנים, משאבות או רתמות חיווט, מוסרים בזהירות ומניחים בצד לבדיקה נוספת ולמכירה חוזרת אפשרית.

לאחר חילוץ הרכיבים העיקריים, הפוקוס עובר להסרת רכיבים קטנים יותר, כגון עיטור פנים, רכיבים חשמליים וחלקים מכניים קטנים יותר. תשומת לב לפרטים היא חיונית בשלב זה כדי למנוע כל נזק לחלקים אלה, מכיוון שהם עדיין עשויים להחזיק בערך בשוק החלפים המשומשים.

לאורך כל תהליך הפירוק, נשמר תיעוד מתאים למעקב אחר מקורו ומצבו של כל רכיב. תיעוד זה חשוב למטרות בקרת איכות וכדי להבטיח מידע מדויק מסופק לקונים פוטנציאליים של החלקים שניצלו.

לסיכום, רכישת רכבי שברולט לפירוק היא פעולה עסקית משתלמת ובת קיימא. לא רק שהוא תומך בשוק חלקי הרכב עם רכיבים נוחים ואיכותיים, אלא הוא גם תורם משמעותית לשימור הסביבה. ככל שהפופולריות של דגמי שברולט ממשיכה לעלות, כך עולה גם הביקוש לחלקים שלהם, מה שמבטיח עתיד מזהיר למפרקי רכב.

השירותים שלנו

קונה רכבים לפירוק מכל הסוגים

רכישת רכבים לפירוק יכולה להציע שפע של יתרונות הן לאנשים פרטיים והן לעסקים בתעשיית הרכב. ראשית, הוא מספק הזדמנות לרכוש חלקים ורכיבים בעלי ערך בשבריר מהעלות בהשוואה לרכישת חדשים.

רכבים שעברו תאונה ובכל מצב

אנו קונים ממך את כל סוגי הרכבים אחרי תאונה מכל סוג ומכוניות בכל המצבים, גם אם הרכב "טוטאלוס" ונראה לך שאין ו"לא" יצא ממנו כלום אנו מבטיחים לכם שכן תוכלו להרוויח עליו כסף.

רכבים לגריטה

לי רכב שהגיעו לסוף חייהם, התפיסה הרווחת היא שהם לא יותר מאשר זבל חסר ערך. עם זאת, זה לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת. למעשה, לרכבים שנגרטים יש ערך כלכלי משמעותי שלעיתים לא מורגש.

קונה רכבים יד 2

ניווט בעולם של מכוניות יד שנייה יכול להיות תהליך מייאש. פוסט בלוג זה נועד להדריך קונים פוטנציאליים במסע של רכישת רכב יד שנייה, לדון ביתרונות, במלכודות הפוטנציאליות, ומתן עצות חיוניות.

קונה רכבים לנסיעה

תכנון טיול בכביש דורש שיקולים רבים ואחד החשובים ביותר הוא סוג הרכב שבו תשתמשו. פוסט זה בבלוג מספק תובנות חשובות כיצד לבחור את המכונית המתאימה לטיול שלך.

הורדת רכב מהכביש

אז אתם בטח שואלים את עצמכם מה קורה עם הרכב שלכם אחרי שאנו קונים מכם אותו? (במחיר הכי הוגן בשוק) אז ככה, אנו נפרק אותו לגורמים ולאחר מכן נמשיך למחזר עד שיהפוך לתוצר חדש.

מאמרים נוספים

אזורי שירות

שאלות נפוצות
פירוק רכב מה זה אומר בעצם?

כאשר הרכב שלכם לקיצו  ואינו משמש אתכם יותר, באפשרותכם למכור אותו לחברה שמתמחה בפירוק רכבים. מיד לאחר מכירתו, הרכב שלכם יועבר בצורה מבוקרת למגרש הפירוק, במגרש בפירוק יפורקו ממנו שת כל חלקיו הפנימיים. וכמו כן, המתכות שלו יעברו לגריטה ולמחזור ברזל.

לעיתים קרובות אנו רואים שמכירת רכבים לפירוק מתבצעת לאחר מעורבות בתאונה כלשהי שבעקבותיה הרכב הוגדר כטוטאלוס ואינו יכול להיות מתוקן (או שעלות התיקון גבוהה מערך האוטו) והוא מושבת וכאשר הורידו אותו מהכביש. יש לפנות לפירוק רכבים כאשר מדובר ברכב ישן שאחזקתו יקרה, או שהתקלות שלו מרובות והסיכוי למכור אותו בשוק הפרטי נמוך.

כידוע לנו, בעבר מדינת ישראל הפעילה תכנית "גריטה ממשלתית" במגרשי פירוק מורשים בלבד, וזאת בכדיי שהתכנית שנועדה להקטין את זיהום האוויר ולעודד אנשים להחליף לרכבים חדשים יותר שפולטים מעט אוויר "מלוכלך".
כיום פירוק רכבים מתבצע באופן פרטי במגרשי פירוק שפזורים בכל רחבי הארץ. אנו ממליצים לכם מאוד לוודא שמדובר במגרש פירוק אמין ומקצועי עם אוזן קשבת וזמינות יתרה, כל זאת  בכדי שהרכב שמכרתם לפירוק לא יחזור אל הכביש בעתיד.

שאלת השאלות! אתם לא לבד, ישנם הרבה בעלי רכבים שמבצעים מכירה של לפירוק, רכב שלא נוסע או מושבת למגרש הפירוק. ומגרשי הפירוק קונים גם רכבים שירדו מהכביש ולא כשירים לנסיעה או שלא יכולים להניע אפילו. כתוצאה מכך ולעזרה ללקוחות, ישנם אל מעט מגרשי פירוק אשר מספקים שירותי גרירה ממקום הימצאו של הרכב (אצלנו ב"היפר קונה רכבים לפירוק" תקבלו גרירה במתנה על כל מכירה!

זאת שאלה כללית משתנה מרכב לרכב וכל מקרה לגופו, אבל ברוב המקרים, התשלום עבור רכב לפירוק משתנה בהתאם לסוג הרכב, שנתון הייצור שלו ומצב הרכב, האם הוא נוסע? האם הוא מושבת? וכו'. ברוב המקרים, התשלום על הרכב יעמוד על כ- 10% מערכו.

לפני שאנו מבצעים מכירה של הרכב שלנו למגרש פירוק רכבים, יש לגשת ל"משרד הרישוי" ולבטל את הרישיון של הרכב. את ביטול הרישיון תוכלו לעשות בעצמכם, או על ידי מיופה כוח מטעמכם, כשעליכם להגיע עם תעודת זהות ורישיון הרכב ולמלא בקשה לביטול רישום הרכב. לאחר הגשת הבקשה, תקבלו אישור זמני ל- 48 שעות לנסיעה ברכב עד למגרש הפירוק, ולאחר מכן יהיה אסור לנהוג בו. אנו ב"היפר קונה רכבים לפירוק" נעשה את כל העבודה ה"שחורה" במקומכם ולא תצטרכו לעשות כלום!

כמו שהזכרנו למעלה, בעבר אכן  הייתה תכנית "גריטת רכבים" מטעם המדינה אולם היא כבר הסתיימה.
התכנית הוקמה במטרה לצמצם באופן משמעותי את כמות הרכבים הישנים, אלו שהם בני למעלה מ-20 שנה, שמזהמים ואינם בטיחותיים על הכביש. במסגרת התכנית בעלי רכבים קיבלו תמריץ כלכלי של 3,000 ₪ בתמורה לגריטת הרכב שלהם. עם זאת הרכבים נדרשו לעמוד בקריטריונים שונים כדי לקבל את התמריץ.

קישורים למידע חיוני

לקוחות ממליצים

אביב סער
קרא עוד
תודה לרפאל על השירות האיכותי, אזה בנאדם, אמין מאד, אני ממליץ לכל מי שיש רכב לפירוק שיצור קשר עם פירוקי
רוני משה
קרא עוד
תודה רבה לצוות פירוקי, נתנו לי הערכת מחיר בטלפון, הגיעו ראו את הרכב וגררו אותי, אני בהחלט ממליץ על החברה האלה.
רמי עגמון
קרא עוד
הייתה ברשותי מזדה ישנה, ישבה המון זמן בחניה ליד הבית, רציתי להעיף אותה לפח, דיברתי עם פירוקי באו שילמו מזומן ולקחו את הרכב, תענוג
שי ניסן
קרא עוד
הגיע אלי מהר, קנה את הרכב תוך 10 דקות קיבלתי תשלום במזומן והעברת בעלות ,ממש מקצועי ואמין מומלץ מאוד.
יוסף כרמית
קרא עוד
מהשיחה הראשונה עד שכבר מכרתי את האוטו ונפטרתי ממנו לא עברה אפילו שעה אחת! רפאל התותח תמשיך ככה!
אילנית הרוש
קרא עוד
חייגתי, ענה לי בחור בשם רפאל, עוד מהשיחה קיבלתי ייעוץ ואת כל ההסברים, בסוף החלטתי שאני כן הולכת על זה. תודה לרפאל האלוף.
אלון יצחק
קרא עוד
חיפשתי באינטרנט והגעתי לכמה אנשים שלא כל כך היה להם סבלנות להסביר לי, עד שהגעתי לרפאל ועוד מהשיחה הבנתי שלו אני רוצה למכור את הרכב וככה היה. יישר כח!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן