לא מוכרים חלקים לרכבים!

קונה רכבים לפירוק ונסיעה, יד שניה ובמזומן - Hiper Car

קונה רכבים לפירוק – סובארו

תוכן עניינים
קונה רכבים לפירוק ונסיעה, יד שניה ובמזומן - Hiper Car

לתיאום פגישה או שיחה טלפונית אנא צרו קשר

המאמר נכתב ע"י "היפר – קונה רכבים לפירוק " החברה המובילה לקניית רכבים לפירוק ולנסיעה, יד שניה ולגריטה

קונה רכבים לפירוק ונסיעה, יד שניה ובמזומן - Hiper Car

הפוסט בבלוג חוקר את העסק הרווחי של קניית רכבי סובארו לפירוק. הוא מספק ניתוח מעמיק מדוע סובארו היא בחירה פופולרית עבור התעשייה הזו, התהליך המעורב והיתרונות הנלווים לכך. המאמר גם שופך אור על חשיבות הקיימות באמצעות מיחזור חלקי רכב.

למה לבחור בסובארו לפירוק?

רכבי סובארו צברו מוניטין בזכות העמידות, הביצועים והאמינות שלהם, מה שהופך אותם לבחירה מצוינת לפירוק. עם דגש חזק על הנדסה איכותית וטכנולוגיה מתקדמת, סובארו הפכה למותג פופולרי ברחבי העולם. ישנן מספר סיבות מדוע בחירת סובארו לפירוק יכולה להיות אופציה משתלמת ויעילה.

ראשית, רכבי סובארו ידועים במנועים ובמערכות הנעה עמידים לאורך זמן. המשמעות היא שגם לאחר שנים של שימוש, רכיבים אלו עדיין יכולים להיות במצב טוב ובעלי ערך בשוק היד השנייה. ברכישת רכבי סובארו לפירוק יש לכם הזדמנות לרכוש חלקים איכותיים שניתן למכור ללקוחות המחפשים חלופות משתלמות לחלפים חדשים.

שנית, רכבי סובארו מתוכננים תוך התמקדות בבטיחות. המותג מקבל באופן עקבי דירוגי בטיחות גבוהים, הודות לתכונות החדשניות והבנייה האמינה שלו. זה הופך חלקי סובארו למבוקשים מאוד, במיוחד עבור לקוחות המעוניינים לתקן את רכבי הסובארו שלהם או לשפר את בטיחות המכוניות שלהם. בבחירת סובארו לפירוק תוכלו לספק ללקוחות חלקי חילוף אמינים ומהימנים.

לבסוף, לסובארו מגוון רחב של דגמים, מרכבי סדאן ועד לרכבי שטח, המציעים מגוון רחב של חלקים לפירוק. המשמעות היא שבין אם אתם מתמחים בדגם ספציפי או נותנים מענה לקהל לקוחות רחב יותר, סביר להניח שתמצאו רכבי סובארו המתאימים לצרכים שלכם. הזמינות של חלקים לדגמים שונים פירושה גם שאתה יכול לתת מענה לקהל לקוחות גדול יותר, ולהגדיל את הסיכויים שלך לבצע מכירות רווחיות.

מהו תהליך פירוק סובארו?

פירוק סובארו כרוך בתהליך שיטתי וזהיר כדי להבטיח חילוץ יעיל של חלקים שמישים. להלן סקירה כללית של השלבים האופייניים המעורבים:

 • 1. הערכה:
  השלב הראשון הוא להעריך את מצבו של רכב הסובארו. זה כולל בחינת רכיבי החוץ, הפנים, המנוע ומערכת ההנעה כדי לקבוע אילו חלקים ניתנים להצלה ובמצב טוב.
 • 2. הסרת רכיבים:
  לאחר השלמת ההערכה, תהליך הפירוק מתחיל בהסרת הרכיבים הנגישים בקלות כגון דלתות, פגושים, פנסים ופנסים אחוריים. חלקים אלו בדרך כלל מבוקשים מאוד וניתן למכור אותם בנפרד.
 • 3. חילוץ מנוע והנעה:
  השלב הבא כולל הסרת המנוע, ההילוכים ורכיבי מערכת הנעה אחרים. חלקים אלה הם בדרך כלל היקרים והמבוקשים ביותר. יש לנקוט בזהירות במהלך תהליך החילוץ כדי לוודא שהם לא פגומים או נפגעים.
 • 4. פנים וחשמל:
  לאחר חילוץ המנוע ומערכת ההנעה, תשומת הלב מופנית לרכיבים הפנימיים כגון מושבים, לוח מחוונים ומערכות מידע בידור. בנוסף, רכיבים חשמליים, כולל רתמות חיווט ומודולי בקרה, מוסרים בקפידה למכירה חוזרת.
 • 5. מיון ומלאי:
  לאחר חילוץ כל החלקים השימושיים, הם ממוינים בהתאם למצבם ומאורגנים במערכת מלאי. זה עוזר באיתור מהיר ואספקת החלקים הנדרשים ללקוחות.

עד כמה משתלמת רכישת רכבי סובארו לפירוק?

קניית רכבי סובארו לפירוק יכולה להיות מיזם רווחי ביותר מכמה סיבות. ראשית, לסובארו יש מוניטין חזק של ייצור רכבים אמינים ועמידים, מה שאומר שלעיתים קרובות יש ביקוש גבוה לחלקים הניתנים להצלה המופקים מרכבים אלו. ביקוש זה מתורגם לשוק יציב לחלקים, המאפשר זרם עקבי של הכנסות.

בנוסף, לרכבי סובארו יש קהל לקוחות נאמן, מה שתורם עוד יותר לרווחיות של קנייתם לפירוק. בעלי סובארו מסורים לרוב לרכביהם ומעדיפים להשתמש בחלקים מקוריים של סובארו לצורך תיקונים והחלפות. זה יוצר שוק נישה לחלקי סובארו שניצלו, מה שמאפשר למוכרים לקבל מחירים גבוהים יותר ולהפיק שולי רווח מוגדלים.

יתר על כן, הזמינות של מגוון רחב של דגמי סובארו מספקת הזדמנויות גיוון למפרקים. מרכבי סדאן ועד לרכבי שטח, סובארו מציעה מגוון רכבים, כל אחד עם סט חלקים ייחודי משלו. גיוון זה מאפשר לפירוקים לתת מענה לבסיס לקוחות רחב יותר, ולהגדיל את פוטנציאל המכירות והרווחיות.

היבט נוסף שתורם לרווחיות רכישת רכבי סובארו לפירוק הוא פוטנציאל החיסכון בעלויות. רכישת רכב סובארו משומש לפירוק לרוב משתלמת יותר מרכישת חלקים חדשים מסוכנויות. יתרון עלות זה מאפשר לפירוקים להציע מחירים תחרותיים ללקוחות, למשוך יותר קונים ולהגדיל את הרווחיות הכוללת.

האם רכישת רכבי סובארו לפירוק יכולה לתרום לקיימות סביבתית?

בכל הנוגע לקיימות סביבתית, קניית רכבי סובארו לפירוק יכולה להיות צעד בכיוון הנכון. על ידי חילוץ ושימוש חוזר בחלקים מכלי רכב אלו, אנו מפחיתים את הצורך בייצור חדש, אשר בתורו מפחית את הביקוש לחומרי גלם וצריכת אנרגיה. תהליך זה עוזר לשמר משאבי טבע ולמזער את ההשפעה הסביבתית הכרוכה בייצור חלקים חדשים.

יתרה מכך, רכישת רכבי סובארו לפירוק עוזרת לצמצם את הפסולת ולקדם את המיחזור. במקום לשלוח את כלי הרכב הללו למזבלות, שם הם יתרמו לזיהום הסביבה, פירוקם מאפשר סילוק ומחזור נכון של חומרים. זה כולל מיחזור מתכות, פלסטיק ורכיבים אחרים, ובכך להפחית את העומס על משאבי הטבע ולמזער את ייצור הפסולת.

בנוסף, על ידי רכישת חלקי סובארו שניצלו במקום חדשים לגמרי, הלקוחות יכולים לעשות בחירה בת קיימא. שימוש בחלקים ממוחזרים מפחית את הביקוש לייצור חדש, אשר בתורו מפחית את פליטת הפחמן ומזהמים מזיקים אחרים הקשורים לתהליכי ייצור. זה תורם למאמץ הכולל של הפחתת טביעת הרגל הפחמנית והפחתת השפעות שינויי האקלים.

יתר על כן, הפרקטיקה של פירוק רכבי סובארו לצורך הצלה יכולה גם לתמוך בכלכלות מקומיות וביצירת מקומות עבודה. פעולות פירוק דורשות כוח אדם מיומן, יצירת הזדמנויות תעסוקה בתוך הקהילה. זה לא רק מועיל לכוח העבודה המקומי אלא גם תורם לפיתוח הכלכלי וליציבות של האזור.

לסיכום, רכישת רכבי סובארו לפירוק מציגה מיזם רווחי עם יתרונות משמעותיים. החלקים האיכותיים ניתנים למכירה חוזרת, תורמים לכלכלה, ותהליך המיחזור מסייע בשימור הסביבה. עם ידע ומשאבים מתאימים, אפשר להיכנס לעסק הזה ולקצור יתרונות משמעותיים.

השירותים שלנו

קונה רכבים לפירוק מכל הסוגים

רכישת רכבים לפירוק יכולה להציע שפע של יתרונות הן לאנשים פרטיים והן לעסקים בתעשיית הרכב. ראשית, הוא מספק הזדמנות לרכוש חלקים ורכיבים בעלי ערך בשבריר מהעלות בהשוואה לרכישת חדשים.

רכבים שעברו תאונה ובכל מצב

אנו קונים ממך את כל סוגי הרכבים אחרי תאונה מכל סוג ומכוניות בכל המצבים, גם אם הרכב "טוטאלוס" ונראה לך שאין ו"לא" יצא ממנו כלום אנו מבטיחים לכם שכן תוכלו להרוויח עליו כסף.

רכבים לגריטה

לי רכב שהגיעו לסוף חייהם, התפיסה הרווחת היא שהם לא יותר מאשר זבל חסר ערך. עם זאת, זה לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת. למעשה, לרכבים שנגרטים יש ערך כלכלי משמעותי שלעיתים לא מורגש.

קונה רכבים יד 2

ניווט בעולם של מכוניות יד שנייה יכול להיות תהליך מייאש. פוסט בלוג זה נועד להדריך קונים פוטנציאליים במסע של רכישת רכב יד שנייה, לדון ביתרונות, במלכודות הפוטנציאליות, ומתן עצות חיוניות.

קונה רכבים לנסיעה

תכנון טיול בכביש דורש שיקולים רבים ואחד החשובים ביותר הוא סוג הרכב שבו תשתמשו. פוסט זה בבלוג מספק תובנות חשובות כיצד לבחור את המכונית המתאימה לטיול שלך.

הורדת רכב מהכביש

אז אתם בטח שואלים את עצמכם מה קורה עם הרכב שלכם אחרי שאנו קונים מכם אותו? (במחיר הכי הוגן בשוק) אז ככה, אנו נפרק אותו לגורמים ולאחר מכן נמשיך למחזר עד שיהפוך לתוצר חדש.

מאמרים נוספים

אזורי שירות

שאלות נפוצות
פירוק רכב מה זה אומר בעצם?

כאשר הרכב שלכם לקיצו  ואינו משמש אתכם יותר, באפשרותכם למכור אותו לחברה שמתמחה בפירוק רכבים. מיד לאחר מכירתו, הרכב שלכם יועבר בצורה מבוקרת למגרש הפירוק, במגרש בפירוק יפורקו ממנו שת כל חלקיו הפנימיים. וכמו כן, המתכות שלו יעברו לגריטה ולמחזור ברזל.

לעיתים קרובות אנו רואים שמכירת רכבים לפירוק מתבצעת לאחר מעורבות בתאונה כלשהי שבעקבותיה הרכב הוגדר כטוטאלוס ואינו יכול להיות מתוקן (או שעלות התיקון גבוהה מערך האוטו) והוא מושבת וכאשר הורידו אותו מהכביש. יש לפנות לפירוק רכבים כאשר מדובר ברכב ישן שאחזקתו יקרה, או שהתקלות שלו מרובות והסיכוי למכור אותו בשוק הפרטי נמוך.

כידוע לנו, בעבר מדינת ישראל הפעילה תכנית "גריטה ממשלתית" במגרשי פירוק מורשים בלבד, וזאת בכדיי שהתכנית שנועדה להקטין את זיהום האוויר ולעודד אנשים להחליף לרכבים חדשים יותר שפולטים מעט אוויר "מלוכלך".
כיום פירוק רכבים מתבצע באופן פרטי במגרשי פירוק שפזורים בכל רחבי הארץ. אנו ממליצים לכם מאוד לוודא שמדובר במגרש פירוק אמין ומקצועי עם אוזן קשבת וזמינות יתרה, כל זאת  בכדי שהרכב שמכרתם לפירוק לא יחזור אל הכביש בעתיד.

שאלת השאלות! אתם לא לבד, ישנם הרבה בעלי רכבים שמבצעים מכירה של לפירוק, רכב שלא נוסע או מושבת למגרש הפירוק. ומגרשי הפירוק קונים גם רכבים שירדו מהכביש ולא כשירים לנסיעה או שלא יכולים להניע אפילו. כתוצאה מכך ולעזרה ללקוחות, ישנם אל מעט מגרשי פירוק אשר מספקים שירותי גרירה ממקום הימצאו של הרכב (אצלנו ב"היפר קונה רכבים לפירוק" תקבלו גרירה במתנה על כל מכירה!

זאת שאלה כללית משתנה מרכב לרכב וכל מקרה לגופו, אבל ברוב המקרים, התשלום עבור רכב לפירוק משתנה בהתאם לסוג הרכב, שנתון הייצור שלו ומצב הרכב, האם הוא נוסע? האם הוא מושבת? וכו'. ברוב המקרים, התשלום על הרכב יעמוד על כ- 10% מערכו.

לפני שאנו מבצעים מכירה של הרכב שלנו למגרש פירוק רכבים, יש לגשת ל"משרד הרישוי" ולבטל את הרישיון של הרכב. את ביטול הרישיון תוכלו לעשות בעצמכם, או על ידי מיופה כוח מטעמכם, כשעליכם להגיע עם תעודת זהות ורישיון הרכב ולמלא בקשה לביטול רישום הרכב. לאחר הגשת הבקשה, תקבלו אישור זמני ל- 48 שעות לנסיעה ברכב עד למגרש הפירוק, ולאחר מכן יהיה אסור לנהוג בו. אנו ב"היפר קונה רכבים לפירוק" נעשה את כל העבודה ה"שחורה" במקומכם ולא תצטרכו לעשות כלום!

כמו שהזכרנו למעלה, בעבר אכן  הייתה תכנית "גריטת רכבים" מטעם המדינה אולם היא כבר הסתיימה.
התכנית הוקמה במטרה לצמצם באופן משמעותי את כמות הרכבים הישנים, אלו שהם בני למעלה מ-20 שנה, שמזהמים ואינם בטיחותיים על הכביש. במסגרת התכנית בעלי רכבים קיבלו תמריץ כלכלי של 3,000 ₪ בתמורה לגריטת הרכב שלהם. עם זאת הרכבים נדרשו לעמוד בקריטריונים שונים כדי לקבל את התמריץ.

קישורים למידע חיוני

לקוחות ממליצים

אביב סער
קרא עוד
תודה לרפאל על השירות האיכותי, אזה בנאדם, אמין מאד, אני ממליץ לכל מי שיש רכב לפירוק שיצור קשר עם פירוקי
רוני משה
קרא עוד
תודה רבה לצוות פירוקי, נתנו לי הערכת מחיר בטלפון, הגיעו ראו את הרכב וגררו אותי, אני בהחלט ממליץ על החברה האלה.
רמי עגמון
קרא עוד
הייתה ברשותי מזדה ישנה, ישבה המון זמן בחניה ליד הבית, רציתי להעיף אותה לפח, דיברתי עם פירוקי באו שילמו מזומן ולקחו את הרכב, תענוג
שי ניסן
קרא עוד
הגיע אלי מהר, קנה את הרכב תוך 10 דקות קיבלתי תשלום במזומן והעברת בעלות ,ממש מקצועי ואמין מומלץ מאוד.
יוסף כרמית
קרא עוד
מהשיחה הראשונה עד שכבר מכרתי את האוטו ונפטרתי ממנו לא עברה אפילו שעה אחת! רפאל התותח תמשיך ככה!
אילנית הרוש
קרא עוד
חייגתי, ענה לי בחור בשם רפאל, עוד מהשיחה קיבלתי ייעוץ ואת כל ההסברים, בסוף החלטתי שאני כן הולכת על זה. תודה לרפאל האלוף.
אלון יצחק
קרא עוד
חיפשתי באינטרנט והגעתי לכמה אנשים שלא כל כך היה להם סבלנות להסביר לי, עד שהגעתי לרפאל ועוד מהשיחה הבנתי שלו אני רוצה למכור את הרכב וככה היה. יישר כח!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן