לא מוכרים חלקים לרכבים!

קונה רכבים לפירוק ונסיעה, יד שניה ובמזומן - Hiper Car

קונה רכבים לפירוק – מרצדס

תוכן עניינים
קונה רכבים לפירוק ונסיעה, יד שניה ובמזומן - Hiper Car

לתיאום פגישה או שיחה טלפונית אנא צרו קשר

המאמר נכתב ע"י "היפר – קונה רכבים לפירוק " החברה המובילה לקניית רכבים לפירוק ולנסיעה, יד שניה ולגריטה

קונה רכבים לפירוק ונסיעה, יד שניה ובמזומן - Hiper Car

בתעשיית הרכב הרווחית, קניית מכוניות לפירוק הפכה לנוהג נפוץ. פוסט זה בבלוג מתמקד במיוחד במרצדס, מותג מבוקש מאוד למטרה זו. אנו מתעמקים בסיבות מרכזיות לפופולריות שלו, בתהליך הקנייה והפירוק של רכבי פרימיום אלה, כמו גם ביתרונות הסביבתיים והכלכליים שנוהג זה מביא.

מדוע מכוניות מרצדס מבוקשות מאוד לפירוק?

מכוניות מרצדס הן כבר מזמן שם נרדף ליוקרה, סגנון והנדסה יוצאת דופן. לא פלא שהם מבוקשים מאוד למטרות פירוק. ישנן מספר סיבות מדוע מכוניות מרצדס תופסות מקום מיוחד בענף הפירוק.

ראשית, רכבי מרצדס ידועים בעמידותם ובאורך החיים שלהם. האומנות המוקפדת והחומרים האיכותיים המשמשים בייצורם הופכים אותם לאמינים ועמידים לאורך זמן. המשמעות היא שגם לאחר מספר שנות שימוש, מכוניות מרצדס עדיין שומרות על ערך משמעותי מבחינת חלקיהן. פירוק מרצדס יכול להניב שפע של רכיבים שעדיין במצב מצוין ויכולים לשמש כתחליף לרכבים אחרים.

שנית, מכוניות מרצדס הן שם נרדף לחדשנות ולטכנולוגיה מתקדמת. הם מצוידים בתכונות ומערכות חדשניות שלעתים קרובות מקדימות את זמנן. זה הופך את החלקים שניצלו מרכבי מרצדס למבוקשים מאוד על ידי חובבי רכב ומכונאים כאחד. בין אם מדובר בטכנולוגיית המנוע העדכנית ביותר, מערכות בטיחות מתקדמות או מערכות מידע בידור מתקדמות, פירוק מרצדס יכול לספק אוצר של רכיבים יקרי ערך.

לבסוף, למותג מרצדס יש מוניטין חזק של יוקרה ויוקרה. בעלות על מרצדס היא סמל להצלחה ושפע. כתוצאה מכך, יש ביקוש משמעותי לחלקי מרצדס בשוק. בעלי מרצדס רבים מוכנים להשקיע בחלקים מקוריים כדי לשמור על הביצועים והאסתטיקה של הרכבים שלהם. דרישה זו מעלה את הערך של חלקי מרצדס, מה שהופך אותם למבוקשים מאוד בתעשיית הפירוק.

"כל חלק במרצדס הוא יצירת אמנות" – הערך של חלקי מרצדס

כשזה מגיע למכוניות מרצדס, המשפט "כל חלק של מרצדס הוא יצירה" לא יכול להיות מדויק יותר. תשומת הלב לפרטים וההנדסה המדויקת שנכנסת לכל רכיב של רכב מרצדס היא באמת יוצאת דופן. המסירות הזו לאומנות היא מה שמייחד את חלקי מרצדס מהשאר ומוסיפה לערכם הכולל.

  • 1. חומרים ואיכות מעולים:
    רכבי מרצדס ידועים באיכות הבנייה יוצאת הדופן ובשימוש בחומרים איכותיים. החל מלוחות המרכב ועד לחיפוי הפנים, כל חלק מעוצב בדיוק ותשומת לב לפרטים. השימוש בחומרי פרימיום כגון עור, עץ ואלומיניום משפר עוד יותר את התחושה היוקרתית של חלקים אלו. מחויבות זו לחומרים ואיכות מעולים מבטיחה שחלקי מרצדס לא רק נראים מעולים אלא גם מציעים ביצועים ועמידות יוצאי דופן.
  • 2. טכנולוגיה מתקדמת:
    מרצדס נמצאת בחזית טכנולוגיית הרכב, ופורצת כל הזמן את גבולות החדשנות. זה ניכר בטכנולוגיה המתקדמת שנמצאת בחלקיהם. החל ממרכיבי מנוע חדישים ועד למערכות בטיחות מתקדמות, חלקי מרצדס נועדו לספק ביצועים יוצאי דופן ולשפר את חווית הנהיגה הכוללת. שילוב הטכנולוגיה המתקדמת לא רק מוסיף ערך לחלקים אלא גם מבטיח שהם זוכים לביקוש גבוה בקרב חובבי רכב ומכונאים.
  • 3. בלעדיות ויוקרה:
    בעלות על מרצדס היא סימן של יוקרה ובלעדיות. המוניטין של המותג ליוקרה וביצועים מוסיף לערך חלקיו. בעלי מרצדס רבים מעדיפים להשתמש בחלקים מקוריים בכל הנוגע לתחזוקה ותיקונים, כדי להבטיח שהרכבים שלהם ישמרו על הביצועים והאסתטיקה המקוריים שלהם. הבלעדיות של חלקי מרצדס, בשילוב עם האיכות המעולה שלהם, הופכת אותם למבוקשים מאוד בשוק, מה שמעלה עוד יותר את ערכם.

איך עובד תהליך הקנייה והפירוק של מכוניות מרצדס?

תהליך הקנייה והפירוק של מכוניות מרצדס כולל מספר שלבים על מנת להבטיח פעולה חלקה ויעילה. ראשית, החברה או האדם המעוניינים לרכוש את מכוניות מרצדס לפירוק יבצעו מחקר מעמיק וניתוח שוק כדי לזהות את הביקוש לדגמים וחלקים ספציפיים. זה עוזר בקבלת החלטות מושכלות ומקסום את ההחזר הפוטנציאלי על ההשקעה.

לאחר זיהוי המכוניות הרצויות של מרצדס, מתבצע משא ומתן עם המוכרים להסכמה על מחיר הוגן. זה כרוך בהערכת מצב הרכבים, תוך התחשבות בגורמים כמו קילומטראז', היסטוריית תחזוקה ושווי שוק כולל. לאחר שהושג הסכם, הרכישה מתבצעת, ומכוניות מרצדס נרכשות.

השלב הבא בתהליך הוא שלב הפירוק. טכנאים מיומנים מפרקים בקפידה את הרכבים, ומבטיחים להסיר כל חלק בדיוק ובקפידה כדי לשמור על שלמותו וערכו. לאחר מכן, החלקים מקוטלגים ומאורגנים להמשך עיבוד.

לאחר סיום הפירוק, החלקים עוברים בדיקה יסודית לקביעת איכותם ותפקודם. כל חלק פגום או פגום מזוהים ומופרדים לצורך סילוק נכון או שיפוץ אפשרי. לאחר מכן מנקים את החלקים הניתנים להצלה, משפצים במידת הצורך ומוכנים למכירה או הפצה.

לבסוף, החלקים המפורקים של מרצדס זמינים לרכישה בערוצים שונים, כגון שווקים מקוונים, קמעונאי רכב, או מכירה ישירה למכונאים וחנויות תיקונים. החלקים משווקים על סמך איכותם, האותנטיות והתאימות שלהם לדגמי מרצדס שונים.

האם אנו תורמים לכוכב ירוק יותר על ידי פירוק מכוניות מרצדס?

פירוק מכוניות מרצדס ומיחזור חלקיהן הוא ללא ספק צעד משמעותי לקראת יצירת כוכב לכת ירוק יותר. על ידי פירוק כלי רכב אלו, אנו מסוגלים להציל ולעשות שימוש חוזר ברכיבים רבים, להפחית את הצורך בייצור חדש ולמזער את מיצוי חומרי הגלם. תהליך זה לא רק שומר על משאבים יקרי ערך אלא גם עוזר להפחית את צריכת האנרגיה ופליטת הפחמן הקשורים לייצור חלקים חדשים.

יתרה מכך, על ידי פירוק מכוניות מרצדס, אנו למעשה מפחיתים את כמות הפסולת שמגיעה למזבלות. רבים מהרכיבים בכלי רכב אלו, כגון מנועים, תיבות הילוכים ופאנלים, ניתנים לשיפוץ ולמכור מחדש, ולהאריך את תוחלת החיים שלהם ולמנוע מהם להפוך לבזבוז מיותר. בנוסף, כל חומר שלא ניתן לעשות בהם שימוש חוזר, כגון פלסטיק ומתכות, ניתן למיחזור כראוי, מה שמפחית עוד יותר את ההשפעה הסביבתית.

בנוסף להפחתת הפסולת, פירוק מכוניות מרצדס משחק גם תפקיד בקידום צריכה בת קיימא. על ידי העמדת חלקים משומשים באיכות גבוהה לזמינים למכונאים ולבתי תיקון, אנו מאפשרים תיקון ותחזוקה של כלי רכב קיימים, במקום לעודד רכישת מכוניות חדשות. זה עוזר להאריך את תוחלת החיים של רכבי מרצדס ולהפחית את הביקוש הכולל לרכבים חדשים, מה שבתורו מפחית את טביעת הרגל הפחמנית הקשורה לייצור ותחבורה.

מעבר לכך, תהליך הפירוק עצמו עומד בתקנים ותקנות סביבתיות מחמירות. מובטחת סילוק נכון של חומרים מסוכנים, כגון שמנים ונוזלים, ומונעת זיהום קרקע ומקורות מים. בנוסף, מיחזור של מתכות וחומרים אחרים מסייע בשימור משאבי טבע ובהפחתת הצורך בפעילות כרייה מזיקה לסביבה.

בסופו של דבר, רכישת מכוניות מרצדס לפירוק היא לא רק מיזם עסקי רווחי אלא גם נוהג בר קיימא המסייע בהפחתת ההשפעה הסביבתית. זהו מצב של win-win שבו אתה יכול לנצל את הערך של חלקי מרצדס תוך כדי תרומה לכוכב ירוק יותר.

השירותים שלנו

קונה רכבים לפירוק מכל הסוגים

רכישת רכבים לפירוק יכולה להציע שפע של יתרונות הן לאנשים פרטיים והן לעסקים בתעשיית הרכב. ראשית, הוא מספק הזדמנות לרכוש חלקים ורכיבים בעלי ערך בשבריר מהעלות בהשוואה לרכישת חדשים.

רכבים שעברו תאונה ובכל מצב

אנו קונים ממך את כל סוגי הרכבים אחרי תאונה מכל סוג ומכוניות בכל המצבים, גם אם הרכב "טוטאלוס" ונראה לך שאין ו"לא" יצא ממנו כלום אנו מבטיחים לכם שכן תוכלו להרוויח עליו כסף.

רכבים לגריטה

לי רכב שהגיעו לסוף חייהם, התפיסה הרווחת היא שהם לא יותר מאשר זבל חסר ערך. עם זאת, זה לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת. למעשה, לרכבים שנגרטים יש ערך כלכלי משמעותי שלעיתים לא מורגש.

קונה רכבים יד 2

ניווט בעולם של מכוניות יד שנייה יכול להיות תהליך מייאש. פוסט בלוג זה נועד להדריך קונים פוטנציאליים במסע של רכישת רכב יד שנייה, לדון ביתרונות, במלכודות הפוטנציאליות, ומתן עצות חיוניות.

קונה רכבים לנסיעה

תכנון טיול בכביש דורש שיקולים רבים ואחד החשובים ביותר הוא סוג הרכב שבו תשתמשו. פוסט זה בבלוג מספק תובנות חשובות כיצד לבחור את המכונית המתאימה לטיול שלך.

הורדת רכב מהכביש

אז אתם בטח שואלים את עצמכם מה קורה עם הרכב שלכם אחרי שאנו קונים מכם אותו? (במחיר הכי הוגן בשוק) אז ככה, אנו נפרק אותו לגורמים ולאחר מכן נמשיך למחזר עד שיהפוך לתוצר חדש.

מאמרים נוספים

אזורי שירות

שאלות נפוצות
פירוק רכב מה זה אומר בעצם?

כאשר הרכב שלכם לקיצו  ואינו משמש אתכם יותר, באפשרותכם למכור אותו לחברה שמתמחה בפירוק רכבים. מיד לאחר מכירתו, הרכב שלכם יועבר בצורה מבוקרת למגרש הפירוק, במגרש בפירוק יפורקו ממנו שת כל חלקיו הפנימיים. וכמו כן, המתכות שלו יעברו לגריטה ולמחזור ברזל.

לעיתים קרובות אנו רואים שמכירת רכבים לפירוק מתבצעת לאחר מעורבות בתאונה כלשהי שבעקבותיה הרכב הוגדר כטוטאלוס ואינו יכול להיות מתוקן (או שעלות התיקון גבוהה מערך האוטו) והוא מושבת וכאשר הורידו אותו מהכביש. יש לפנות לפירוק רכבים כאשר מדובר ברכב ישן שאחזקתו יקרה, או שהתקלות שלו מרובות והסיכוי למכור אותו בשוק הפרטי נמוך.

כידוע לנו, בעבר מדינת ישראל הפעילה תכנית "גריטה ממשלתית" במגרשי פירוק מורשים בלבד, וזאת בכדיי שהתכנית שנועדה להקטין את זיהום האוויר ולעודד אנשים להחליף לרכבים חדשים יותר שפולטים מעט אוויר "מלוכלך".
כיום פירוק רכבים מתבצע באופן פרטי במגרשי פירוק שפזורים בכל רחבי הארץ. אנו ממליצים לכם מאוד לוודא שמדובר במגרש פירוק אמין ומקצועי עם אוזן קשבת וזמינות יתרה, כל זאת  בכדי שהרכב שמכרתם לפירוק לא יחזור אל הכביש בעתיד.

שאלת השאלות! אתם לא לבד, ישנם הרבה בעלי רכבים שמבצעים מכירה של לפירוק, רכב שלא נוסע או מושבת למגרש הפירוק. ומגרשי הפירוק קונים גם רכבים שירדו מהכביש ולא כשירים לנסיעה או שלא יכולים להניע אפילו. כתוצאה מכך ולעזרה ללקוחות, ישנם אל מעט מגרשי פירוק אשר מספקים שירותי גרירה ממקום הימצאו של הרכב (אצלנו ב"היפר קונה רכבים לפירוק" תקבלו גרירה במתנה על כל מכירה!

זאת שאלה כללית משתנה מרכב לרכב וכל מקרה לגופו, אבל ברוב המקרים, התשלום עבור רכב לפירוק משתנה בהתאם לסוג הרכב, שנתון הייצור שלו ומצב הרכב, האם הוא נוסע? האם הוא מושבת? וכו'. ברוב המקרים, התשלום על הרכב יעמוד על כ- 10% מערכו.

לפני שאנו מבצעים מכירה של הרכב שלנו למגרש פירוק רכבים, יש לגשת ל"משרד הרישוי" ולבטל את הרישיון של הרכב. את ביטול הרישיון תוכלו לעשות בעצמכם, או על ידי מיופה כוח מטעמכם, כשעליכם להגיע עם תעודת זהות ורישיון הרכב ולמלא בקשה לביטול רישום הרכב. לאחר הגשת הבקשה, תקבלו אישור זמני ל- 48 שעות לנסיעה ברכב עד למגרש הפירוק, ולאחר מכן יהיה אסור לנהוג בו. אנו ב"היפר קונה רכבים לפירוק" נעשה את כל העבודה ה"שחורה" במקומכם ולא תצטרכו לעשות כלום!

כמו שהזכרנו למעלה, בעבר אכן  הייתה תכנית "גריטת רכבים" מטעם המדינה אולם היא כבר הסתיימה.
התכנית הוקמה במטרה לצמצם באופן משמעותי את כמות הרכבים הישנים, אלו שהם בני למעלה מ-20 שנה, שמזהמים ואינם בטיחותיים על הכביש. במסגרת התכנית בעלי רכבים קיבלו תמריץ כלכלי של 3,000 ₪ בתמורה לגריטת הרכב שלהם. עם זאת הרכבים נדרשו לעמוד בקריטריונים שונים כדי לקבל את התמריץ.

קישורים למידע חיוני

לקוחות ממליצים

אביב סער
קרא עוד
תודה לרפאל על השירות האיכותי, אזה בנאדם, אמין מאד, אני ממליץ לכל מי שיש רכב לפירוק שיצור קשר עם פירוקי
רוני משה
קרא עוד
תודה רבה לצוות פירוקי, נתנו לי הערכת מחיר בטלפון, הגיעו ראו את הרכב וגררו אותי, אני בהחלט ממליץ על החברה האלה.
רמי עגמון
קרא עוד
הייתה ברשותי מזדה ישנה, ישבה המון זמן בחניה ליד הבית, רציתי להעיף אותה לפח, דיברתי עם פירוקי באו שילמו מזומן ולקחו את הרכב, תענוג
שי ניסן
קרא עוד
הגיע אלי מהר, קנה את הרכב תוך 10 דקות קיבלתי תשלום במזומן והעברת בעלות ,ממש מקצועי ואמין מומלץ מאוד.
יוסף כרמית
קרא עוד
מהשיחה הראשונה עד שכבר מכרתי את האוטו ונפטרתי ממנו לא עברה אפילו שעה אחת! רפאל התותח תמשיך ככה!
אילנית הרוש
קרא עוד
חייגתי, ענה לי בחור בשם רפאל, עוד מהשיחה קיבלתי ייעוץ ואת כל ההסברים, בסוף החלטתי שאני כן הולכת על זה. תודה לרפאל האלוף.
אלון יצחק
קרא עוד
חיפשתי באינטרנט והגעתי לכמה אנשים שלא כל כך היה להם סבלנות להסביר לי, עד שהגעתי לרפאל ועוד מהשיחה הבנתי שלו אני רוצה למכור את הרכב וככה היה. יישר כח!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן