לא מוכרים חלקים לרכבים!

קונה רכבים לפירוק ונסיעה, יד שניה ובמזומן - Hiper Car

קונה רכבים לפירוק – יונדאי

תוכן עניינים
קונה רכבים לפירוק ונסיעה, יד שניה ובמזומן - Hiper Car

לתיאום פגישה או שיחה טלפונית אנא צרו קשר

המאמר נכתב ע"י "היפר – קונה רכבים לפירוק " החברה המובילה לקניית רכבים לפירוק ולנסיעה, יד שניה ולגריטה

קונה רכבים לפירוק ונסיעה, יד שניה ובמזומן - Hiper Car

בעולם פירוק הרכב, רכבי יונדאי הם בחירה פופולרית בשל איכות הבנייה שלהם וזמינות חלקי החילוף. פוסט זה בבלוג יעמיק בתהליך וביתרונות של רכישת מכוניות יונדאי לפירוק, ויציע תובנות חשובות הן לבעלי רכב בודדים והן למפעילי עסקים בתעשיית חילוץ הרכב.

למה לבחור במכוניות יונדאי לפירוק?

מכוניות יונדאי הן בחירה מצוינת לפירוק בשל העמידות, האמינות והפופולריות שלהן בשוק הרכב. עם מוניטין חזק של ייצור רכבים באיכות גבוהה, יונדאי מציעה מגוון רחב של דגמים המבוקשים על ידי חובבי רכב ומכונאים כאחד. בכל הנוגע לפירוק מכוניות לחלקים, רכבי יונדאי מספקים מקור מצוין לרכיבים שניתן לעשות בהם שימוש חוזר או למחזר.

אחת הסיבות העיקריות לבחור במכוניות יונדאי לפירוק היא זמינות חלקי חילוף. כמותג פופולרי, ליונדאי יש רשת עצומה של סוכנויות ומרכזי שירות ברחבי העולם, מה שמבטיח אספקה קבועה של חלקים לדגמים ישנים וחדשים כאחד. זה מקל על מציאת ומקור הרכיבים הספציפיים הדרושים לתיקונים או החלפות, וחוסך זמן וכסף גם למכונאים וגם לבעלי רכב.

מכוניות יונדאי ידועות גם בטכנולוגיה המתקדמת והתכונות החדשניות שלהן. המשמעות היא שהחלקים הזמינים מרכבי יונדאי מפורקים הם לרוב במצב טוב וניתן להשתמש בהם כדי לשפר את הביצועים של רכבים אחרים. בין אם מדובר במנוע, תיבת הילוכים, מתלים או רכיבים חשמליים, מכוניות יונדאי מספקות משאב רב ערך למי שזקוק לחלקים איכותיים.

בנוסף, המחויבות של יונדאי לקיימות סביבתית הופכת אותם לבחירה אידיאלית לפירוק. החברה הטמיעה יוזמות שונות לצמצום הפסולת וקידום המיחזור, לרבות שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ברכבם. על ידי בחירה לפרק מכוניות יונדאי, אתה תורם לכלכלה המעגלית על ידי שימוש חוזר ומיחזור רכיבים, צמצום הביקוש לייצור חדש ומזעור ההשפעה הסביבתית.

"החלקים הנכונים במחיר הנכון." – ההשפעה הכלכלית של פירוק מכוניות יונדאי

פירוק מכוניות יונדאי לא רק מועיל לאיכות הסביבה אלא גם בעל השפעה כלכלית משמעותית. הזמינות של חלקים איכותיים במחירים נוחים היא אחד היתרונות המרכזיים של פירוק רכב יונדאי. כאשר מכונית מפורקת, כל החלקים שניתנים להצלה מוסרים בקפידה, נבדקים ומסווגים למכירה חוזרת. זה יוצר מלאי עצום של חלקים משומשים שניתן למכור בשבריר מהעלות של חלקי OEM חדשים.

סבירותם של חלקים משומשים אלה הופכת אותם לנחשקים מאוד עבור אנשים פרטיים ועסקים בתעשיית הרכב. מכונאים וחנויות תיקונים יכולים להשיג חלקים אלה במחירים נמוכים יותר, מה שמאפשר להם להציע מחירים תחרותיים יותר ללקוחותיהם. בעלי רכב גם נהנים מהעלות הנמוכה יותר של חלקים אלה, במיוחד עבור דגמי יונדאי ישנים שבהם חלקים חדשים עשויים להיות נדירים או יקרים.

יתרה מכך, הזמינות של חלקים משומשים במחירים נוחים תורמת לקיימות הכוללת של תעשיית הרכב. על ידי בחירה בחלקים משומשים במקום חדשים, הצרכנים מפחיתים את הביקוש לייצור חדש, מה שבתורו מפחית את העומס על משאבי הטבע וצריכת האנרגיה. זה יוצר מצב של win-win הן לכלכלה והן לסביבה.

בנוסף ליתרונות הכלכליים לצרכנים, תהליך הפירוק עצמו יוצר הזדמנויות עבודה. נדרשים טכנאים מיומנים לפרק בזהירות רכבים ולבדוק את החלקים. טכנאים אלה ממלאים תפקיד מכריע בהבטחת שרק החלקים האיכותיים ביותר יהיו זמינים למכירה חוזרת. על ידי תמיכה בענף הפירוק, אנו תומכים בעקיפין בהזדמנויות תעסוקה ותורמים לכלכלה המקומית.

האם פירוק רכב יונדאי הוא נוהג בר קיימא?

הפרקטיקה של פירוק רכבי יונדאי אכן יכולה להיחשב כנוהג בר קיימא, שכן הוא תורם לצמצום הפסולת, שימור משאבים וקידום הכלכלה המעגלית. בואו נעמיק יותר בתהליך של פירוק מכוניות כדי להבין כיצד הוא מתיישב עם יעדי הקיימות.

  • 1. תהליך הפירוק:
    השלב הראשון בפירוק רכב הוא תהליך הפירוק, בו טכנאים מיומנים מוציאים בקפידה רכיבים שונים מהרכב. תהליך זה מאפשר זיהוי וחילוץ של חלקים יקרי ערך שניתן לעשות בהם שימוש חוזר או לשפץ. על ידי פירוק מכוניות יונדאי, נוכל להאריך את תוחלת החיים של רכיבים אלו, להפחית את הצורך בייצור חדש ולמזער את הפסולת.
  • 2. מיחזור וחילוץ:
    לאחר הפירוק, השלב הבא הוא למיין ולסווג את הרכיבים שניצלו. זה מבטיח שחלקים שמישים מופרדים מאלה שאין להם תיקון או מיחזור. לאחר מכן ניתן לנקות, לשפץ ולהכין את הרכיבים הניתנים להצלה. בנוסף, ניתן למחזר חומרים כגון פלדה, אלומיניום ופלסטיק ולהשתמש בהם בייצור כלי רכב חדשים או מוצרים אחרים. על ידי חילוץ ומיחזור חומרים, הפרקטיקה של פירוק מכוניות יונדאי ממזערת את ההשפעה הסביבתית הקשורה לשיטות סילוק מסורתיות.
  • 3. יתרונות סביבתיים:
    פירוק רכב יונדאי מציע מספר יתרונות סביבתיים. ראשית, זה מפחית את הביקוש לייצור חדש, שיכול להיות עתיר משאבים ואנרגיה. על ידי שימוש חוזר ומיחזור רכיבים, מצטמצם הצורך בחומרי גלם, מה שמוביל להפחתה בצריכת האנרגיה ובפליטת גזי חממה. שנית, סילוק נכון של חומרים מסוכנים כמו סוללות ונוזלים מבטיח שהם לא יגמרו בסופו של דבר לזהם את הסביבה. שיטות פירוק אחראיות מבטיחות טיפול וסילוק בטוחים של חומרים אלה, תוך מזעור השפעתם השלילית על מערכות אקולוגיות ובריאות האדם.

רכישת מכוניות יונדאי לפירוק היא לא רק מודל עסקי בר קיימא אלא גם משתלם, לאור הפופולריות הנרחבת של המותג והביקוש העולמי לחלקי יונדאי. תרגול זה מקדם מיחזור, מפחית פסולת ותומך במערכת אקולוגית בת קיימא לרכב. בין אם אתה בעל עסק להצלת רכב או חובב רכב המחפש חלקי חילוף, מכוניות יונדאי לפירוק יכולות להיות ההשקעה הטובה ביותר הבאה שלך.

השירותים שלנו

קונה רכבים לפירוק מכל הסוגים

רכישת רכבים לפירוק יכולה להציע שפע של יתרונות הן לאנשים פרטיים והן לעסקים בתעשיית הרכב. ראשית, הוא מספק הזדמנות לרכוש חלקים ורכיבים בעלי ערך בשבריר מהעלות בהשוואה לרכישת חדשים.

רכבים שעברו תאונה ובכל מצב

אנו קונים ממך את כל סוגי הרכבים אחרי תאונה מכל סוג ומכוניות בכל המצבים, גם אם הרכב "טוטאלוס" ונראה לך שאין ו"לא" יצא ממנו כלום אנו מבטיחים לכם שכן תוכלו להרוויח עליו כסף.

רכבים לגריטה

לי רכב שהגיעו לסוף חייהם, התפיסה הרווחת היא שהם לא יותר מאשר זבל חסר ערך. עם זאת, זה לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת. למעשה, לרכבים שנגרטים יש ערך כלכלי משמעותי שלעיתים לא מורגש.

קונה רכבים יד 2

ניווט בעולם של מכוניות יד שנייה יכול להיות תהליך מייאש. פוסט בלוג זה נועד להדריך קונים פוטנציאליים במסע של רכישת רכב יד שנייה, לדון ביתרונות, במלכודות הפוטנציאליות, ומתן עצות חיוניות.

קונה רכבים לנסיעה

תכנון טיול בכביש דורש שיקולים רבים ואחד החשובים ביותר הוא סוג הרכב שבו תשתמשו. פוסט זה בבלוג מספק תובנות חשובות כיצד לבחור את המכונית המתאימה לטיול שלך.

הורדת רכב מהכביש

אז אתם בטח שואלים את עצמכם מה קורה עם הרכב שלכם אחרי שאנו קונים מכם אותו? (במחיר הכי הוגן בשוק) אז ככה, אנו נפרק אותו לגורמים ולאחר מכן נמשיך למחזר עד שיהפוך לתוצר חדש.

מאמרים נוספים

אזורי שירות

שאלות נפוצות
פירוק רכב מה זה אומר בעצם?

כאשר הרכב שלכם לקיצו  ואינו משמש אתכם יותר, באפשרותכם למכור אותו לחברה שמתמחה בפירוק רכבים. מיד לאחר מכירתו, הרכב שלכם יועבר בצורה מבוקרת למגרש הפירוק, במגרש בפירוק יפורקו ממנו שת כל חלקיו הפנימיים. וכמו כן, המתכות שלו יעברו לגריטה ולמחזור ברזל.

לעיתים קרובות אנו רואים שמכירת רכבים לפירוק מתבצעת לאחר מעורבות בתאונה כלשהי שבעקבותיה הרכב הוגדר כטוטאלוס ואינו יכול להיות מתוקן (או שעלות התיקון גבוהה מערך האוטו) והוא מושבת וכאשר הורידו אותו מהכביש. יש לפנות לפירוק רכבים כאשר מדובר ברכב ישן שאחזקתו יקרה, או שהתקלות שלו מרובות והסיכוי למכור אותו בשוק הפרטי נמוך.

כידוע לנו, בעבר מדינת ישראל הפעילה תכנית "גריטה ממשלתית" במגרשי פירוק מורשים בלבד, וזאת בכדיי שהתכנית שנועדה להקטין את זיהום האוויר ולעודד אנשים להחליף לרכבים חדשים יותר שפולטים מעט אוויר "מלוכלך".
כיום פירוק רכבים מתבצע באופן פרטי במגרשי פירוק שפזורים בכל רחבי הארץ. אנו ממליצים לכם מאוד לוודא שמדובר במגרש פירוק אמין ומקצועי עם אוזן קשבת וזמינות יתרה, כל זאת  בכדי שהרכב שמכרתם לפירוק לא יחזור אל הכביש בעתיד.

שאלת השאלות! אתם לא לבד, ישנם הרבה בעלי רכבים שמבצעים מכירה של לפירוק, רכב שלא נוסע או מושבת למגרש הפירוק. ומגרשי הפירוק קונים גם רכבים שירדו מהכביש ולא כשירים לנסיעה או שלא יכולים להניע אפילו. כתוצאה מכך ולעזרה ללקוחות, ישנם אל מעט מגרשי פירוק אשר מספקים שירותי גרירה ממקום הימצאו של הרכב (אצלנו ב"היפר קונה רכבים לפירוק" תקבלו גרירה במתנה על כל מכירה!

זאת שאלה כללית משתנה מרכב לרכב וכל מקרה לגופו, אבל ברוב המקרים, התשלום עבור רכב לפירוק משתנה בהתאם לסוג הרכב, שנתון הייצור שלו ומצב הרכב, האם הוא נוסע? האם הוא מושבת? וכו'. ברוב המקרים, התשלום על הרכב יעמוד על כ- 10% מערכו.

לפני שאנו מבצעים מכירה של הרכב שלנו למגרש פירוק רכבים, יש לגשת ל"משרד הרישוי" ולבטל את הרישיון של הרכב. את ביטול הרישיון תוכלו לעשות בעצמכם, או על ידי מיופה כוח מטעמכם, כשעליכם להגיע עם תעודת זהות ורישיון הרכב ולמלא בקשה לביטול רישום הרכב. לאחר הגשת הבקשה, תקבלו אישור זמני ל- 48 שעות לנסיעה ברכב עד למגרש הפירוק, ולאחר מכן יהיה אסור לנהוג בו. אנו ב"היפר קונה רכבים לפירוק" נעשה את כל העבודה ה"שחורה" במקומכם ולא תצטרכו לעשות כלום!

כמו שהזכרנו למעלה, בעבר אכן  הייתה תכנית "גריטת רכבים" מטעם המדינה אולם היא כבר הסתיימה.
התכנית הוקמה במטרה לצמצם באופן משמעותי את כמות הרכבים הישנים, אלו שהם בני למעלה מ-20 שנה, שמזהמים ואינם בטיחותיים על הכביש. במסגרת התכנית בעלי רכבים קיבלו תמריץ כלכלי של 3,000 ₪ בתמורה לגריטת הרכב שלהם. עם זאת הרכבים נדרשו לעמוד בקריטריונים שונים כדי לקבל את התמריץ.

קישורים למידע חיוני

לקוחות ממליצים

אביב סער
קרא עוד
תודה לרפאל על השירות האיכותי, אזה בנאדם, אמין מאד, אני ממליץ לכל מי שיש רכב לפירוק שיצור קשר עם פירוקי
רוני משה
קרא עוד
תודה רבה לצוות פירוקי, נתנו לי הערכת מחיר בטלפון, הגיעו ראו את הרכב וגררו אותי, אני בהחלט ממליץ על החברה האלה.
רמי עגמון
קרא עוד
הייתה ברשותי מזדה ישנה, ישבה המון זמן בחניה ליד הבית, רציתי להעיף אותה לפח, דיברתי עם פירוקי באו שילמו מזומן ולקחו את הרכב, תענוג
שי ניסן
קרא עוד
הגיע אלי מהר, קנה את הרכב תוך 10 דקות קיבלתי תשלום במזומן והעברת בעלות ,ממש מקצועי ואמין מומלץ מאוד.
יוסף כרמית
קרא עוד
מהשיחה הראשונה עד שכבר מכרתי את האוטו ונפטרתי ממנו לא עברה אפילו שעה אחת! רפאל התותח תמשיך ככה!
אילנית הרוש
קרא עוד
חייגתי, ענה לי בחור בשם רפאל, עוד מהשיחה קיבלתי ייעוץ ואת כל ההסברים, בסוף החלטתי שאני כן הולכת על זה. תודה לרפאל האלוף.
אלון יצחק
קרא עוד
חיפשתי באינטרנט והגעתי לכמה אנשים שלא כל כך היה להם סבלנות להסביר לי, עד שהגעתי לרפאל ועוד מהשיחה הבנתי שלו אני רוצה למכור את הרכב וככה היה. יישר כח!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן