לא מוכרים חלקים לרכבים!

קונה רכבים לפירוק ונסיעה, יד שניה ובמזומן - Hiper Car

קונה רכבים לפירוק – טויוטא

תוכן עניינים
קונה רכבים לפירוק ונסיעה, יד שניה ובמזומן - Hiper Car

לתיאום פגישה או שיחה טלפונית אנא צרו קשר

המאמר נכתב ע"י "היפר – קונה רכבים לפירוק " החברה המובילה לקניית רכבים לפירוק ולנסיעה, יד שניה ולגריטה

קונה רכבים לפירוק ונסיעה, יד שניה ובמזומן - Hiper Car

בתעשיית הרכב ההולכת ומתפתחת, הנוהג של קניית מכוניות לפירוק תפס תאוצה. פוסט זה בבלוג מתמקד במיוחד במכוניות טויוטה ומסביר מדוע הן בחירה פופולרית לפירוק, התהליך המעורב, היתרונות וכיצד ניתן להשתמש ביעילות בחלקים שניצלו.

מדוע טויוטה היא בחירה מועדפת לפירוק?

טויוטה זוכה להכרה רחבה כאחת מיצרניות הרכב המובילות בעולם, הידועה באמינותה, בעמידותה ובכלי הרכב האיכותיים שלה. כתוצאה מכך, מכוניות טויוטה הפכו לבחירה מועדפת לפירוק. ישנן מספר סיבות מדוע טויוטה בולטת בהקשר זה.

ראשית, רכבי טויוטה ידועים באורך החיים הארוך ובמבנה החזק שלהם. המצוינות ההנדסית שלהם מבטיחה שגם לאחר שנים של שימוש, חלקים רבים נשארים במצב תקין, מה שהופך אותם לבעלי ערך רב לפירוק ומכירה חוזרת. בין אם זה המנוע, תיבת ההילוכים, המתלים או הרכיבים החשמליים, למכוניות טויוטה יש לרוב מגוון רחב של חלקים שניתנים להצלה שניתן לשפץ ולעשות בהם שימוש חוזר.

שנית, המחויבות של טויוטה לחדשנות ולהתקדמות טכנולוגית פירושה שכלי הרכב שלה מצוידים בתכונות ומערכות חדישות. זה כולל תכונות בטיחות מתקדמות, טכנולוגיה היברידית ומנועים יעילים. כתוצאה מכך, פירוק מכוניות טויוטה יכול לספק גישה לרכיבים המבוקשים ביותר בשוק האפטר של הרכב.

לבסוף, הפופולריות ודומיננטיות השוק של טויוטה משחקות תפקיד משמעותי בהעדפתה לפירוק. עם מספר רב של רכבי טויוטה על הכביש, הביקוש לחלקי חילוף ואביזרים נותר גבוה בעקביות. זה יוצר שוק יציב לחלקי טויוטה מפורקים, מה שהופך אותם לבחירה רווחית לעסקים בתעשיית הפירוק.

"האם קניית מכוניות לפירוק היא נוהג בר קיימא?"

כשמדובר בפרקטיקה של קניית מכוניות לפירוק, אפשר להטיל ספק בקיימות שלה. עם זאת, לאחר בחינה מעמיקה יותר, מתברר שנוהג זה אכן יכול לתרום לקיימות הכוללת בתעשיית הרכב.

  • 1. יתרונות סביבתיים:
    קניית מכוניות לפירוק יכולה להפחית משמעותית את ההשפעה הסביבתית הכרוכה בייצור רכבים חדשים. על ידי חילוץ ושימוש חוזר בחלקים ממכוניות קיימות, הצורך בייצור חדש ממוזער, מה שמוביל לירידה בהפקת חומרי גלם, צריכת אנרגיה ופליטת גזי חממה. בנוסף, על ידי סילוק נכון של חומרים מסוכנים בכלי רכב, כגון סוללות ונוזלים, תהליך הפירוק מבטיח טיפול בחומרים אלו בצורה אחראית לסביבה.
  • 2. שימור משאבים:
    פירוק מכוניות מאפשר שימור ושימוש חוזר במשאבים יקרי ערך. רכיבים רבים במכונית, כגון מתכות, פלסטיק וזכוכית, ניתנים לשחזור ולשימוש מחדש במקום להגיע למזבלות. הדבר מפחית את הביקוש לחומרי גלם חדשים, שמירה על משאבי טבע והפחתת האנרגיה הנדרשת להפקתם ועיבודם. יתרה מזאת, מיחזור חומרים ממכוניות מפורקות עוזר להפחית את העומס על מערכות אקולוגיות ובתי גידול המושפעים ממיצוי משאבים.
  • 3. יתרונות כלכליים:
    לפרקטיקה של קניית רכבים לפירוק יש גם יתרונות כלכליים. זה יוצר הזדמנויות עבודה במגזרי הפירוק, השיפוץ והמכירה החוזרת. בנוסף, על ידי חילוץ ומכירה חוזרת של חלקים, עסקים יכולים לייצר הכנסות ולתרום לכלכלה המקומית. יתר על כן, פירוק מכוניות יכול גם לספק גישה נוחה לחלקי חילוף, במיוחד עבור דגמים ישנים או דגמים שהופסקו, ולהועיל לבעלי מכוניות שאחרת עלולים להתקשות למצוא תחליפים מתאימים.

הבנת תהליך פירוק רכב טויוטה

פירוק מכונית טויוטה כרוך בגישה שיטתית וזהירה כדי להבטיח חילוץ יעיל של חלקים שניתנים להצלה. התהליך מתחיל בדרך כלל בהסרה זהירה של כל הנוזלים שנותרו, כגון שמן, נוזל קירור ודלק, כדי למנוע זיהום סביבתי. שלב זה חיוני בשמירה על תהליך פירוק בטוח וידידותי לסביבה.

לאחר מכן, טכנאים מיומנים מעריכים היטב את המכונית כדי לזהות את הרכיבים שניתן להציל. זה כולל חלקים כגון מנוע, תיבת הילוכים, דלתות, חלונות, מושבים ורכיבים חשמליים. כל חלק מוסר באופן שיטתי, מה שמבטיח שהוא נשאר במצב טוב לשימוש חוזר פוטנציאלי.

כדי להקל על תהליך הפירוק, נעשה שימוש לעתים קרובות בכלים וציוד מיוחדים, המבטיחים שהחלקים יוסרו בצורה בטוחה ויעילה מבלי לגרום נזק. זה כולל כלים כגון מפתח ברגים, שקעים, מעליות הידראוליות וציוד חיתוך. טכנאים מיומנים מוכשרים לטפל בכלים אלו ביעילות וביעילות.

לאחר חילוץ החלקים הניתנים להצלה, הם נבדקים ביסודיות עבור כל תיקון או שיפוץ הנדרשים. שלב זה מבטיח שהחלקים במצב אופטימלי ומוכנים למכירה חוזרת בשוק. כל חלקים פגומים או בלתי ניתנים להצלה מסולקים או ממוחזרים כראוי כדי למזער פסולת.

הערך של חלקים שניצלו: יותר מאשר פוגש את העין

לחלקים שניצלו ממכוניות טויוטה מפורקות יש ערך משמעותי מעבר למה שנראה לעין. בעוד שחלקם עשויים לתפוס אותם כרכיבים משומשים בלבד, חלקים אלה מציעים מספר יתרונות הן לבעלי המכוניות והן לתעשיית הרכב כולה.

בראש ובראשונה, חלקים שניצלו מספקים חלופה חסכונית לרכישת רכיבים חדשים. מכוניות טויוטה ידועות בעמידותן ובאמינותן, מה שאומר שאפילו חלקים משומשים עדיין יכולים להציע ביצועים מצוינים ואריכות ימים. על ידי בחירה בחלקים שננצלו, בעלי רכב יכולים לחסוך סכום כסף משמעותי בהשוואה לרכישת חלקים חדשים לגמרי מהיצרן.

יתרה מכך, שימוש בחלקים שניצלו תורם לקיימות של תעשיית הרכב. על ידי שימוש חוזר ברכיבים, הביקוש לחלקים חדשים פוחת, מה שמוביל להפחתה בצריכת חומרי גלם ואנרגיה הדרושים לייצור. זה עוזר לשמר משאבי טבע ולמזער את ההשפעה הסביבתית הקשורה בייצור חלקים חדשים.

בנוסף, חלקים שניצלו מספקים משאב רב ערך עבור חנויות מכוניות ומכונאים. גישה למגוון רחב של רכיבים משומשים מאפשרת להם לתקן ולתחזק רכבי טויוטה במחיר משתלם יותר. זה לא רק מועיל לבעלי רכב בכך שהם מציעים אפשרויות תיקון חסכוניות יותר, אלא גם תומך בעסקים מקומיים בתעשיית הרכב.

יתר על כן, חלקים שניצלו ממכוניות טויוטה יכולים להיות אוצר עבור חובבי רכב וחובבים. בדגמים וינטג' או נדירים עשויים להיות חלקים שהופסקו שאינם זמינים עוד מהיצרן. חלקים שניצלו הופכים לבעלי ערך בשיקום ותחזוקה של כלי רכב אלה, תוך שמירה על משמעותם ההיסטורית והתרבותית.

בסופו של דבר, רכישת מכוניות טויוטה לפירוק איננה רק להיפטר ממכוניות ישנות, פגומות או לא רצויות. זהו נוהג בר קיימא שמועיל לסביבה, מספק חלקי רכב במחירים נוחים לצרכנים ותורם לכלכלה. עם מגוון הדגמים המגוון של טויוטה, האפשרויות למצוא חלקים יקרי ערך הן אינסופיות.

השירותים שלנו

קונה רכבים לפירוק מכל הסוגים

רכישת רכבים לפירוק יכולה להציע שפע של יתרונות הן לאנשים פרטיים והן לעסקים בתעשיית הרכב. ראשית, הוא מספק הזדמנות לרכוש חלקים ורכיבים בעלי ערך בשבריר מהעלות בהשוואה לרכישת חדשים.

רכבים שעברו תאונה ובכל מצב

אנו קונים ממך את כל סוגי הרכבים אחרי תאונה מכל סוג ומכוניות בכל המצבים, גם אם הרכב "טוטאלוס" ונראה לך שאין ו"לא" יצא ממנו כלום אנו מבטיחים לכם שכן תוכלו להרוויח עליו כסף.

רכבים לגריטה

לי רכב שהגיעו לסוף חייהם, התפיסה הרווחת היא שהם לא יותר מאשר זבל חסר ערך. עם זאת, זה לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת. למעשה, לרכבים שנגרטים יש ערך כלכלי משמעותי שלעיתים לא מורגש.

קונה רכבים יד 2

ניווט בעולם של מכוניות יד שנייה יכול להיות תהליך מייאש. פוסט בלוג זה נועד להדריך קונים פוטנציאליים במסע של רכישת רכב יד שנייה, לדון ביתרונות, במלכודות הפוטנציאליות, ומתן עצות חיוניות.

קונה רכבים לנסיעה

תכנון טיול בכביש דורש שיקולים רבים ואחד החשובים ביותר הוא סוג הרכב שבו תשתמשו. פוסט זה בבלוג מספק תובנות חשובות כיצד לבחור את המכונית המתאימה לטיול שלך.

הורדת רכב מהכביש

אז אתם בטח שואלים את עצמכם מה קורה עם הרכב שלכם אחרי שאנו קונים מכם אותו? (במחיר הכי הוגן בשוק) אז ככה, אנו נפרק אותו לגורמים ולאחר מכן נמשיך למחזר עד שיהפוך לתוצר חדש.

מאמרים נוספים

אזורי שירות

שאלות נפוצות
פירוק רכב מה זה אומר בעצם?

כאשר הרכב שלכם לקיצו  ואינו משמש אתכם יותר, באפשרותכם למכור אותו לחברה שמתמחה בפירוק רכבים. מיד לאחר מכירתו, הרכב שלכם יועבר בצורה מבוקרת למגרש הפירוק, במגרש בפירוק יפורקו ממנו שת כל חלקיו הפנימיים. וכמו כן, המתכות שלו יעברו לגריטה ולמחזור ברזל.

לעיתים קרובות אנו רואים שמכירת רכבים לפירוק מתבצעת לאחר מעורבות בתאונה כלשהי שבעקבותיה הרכב הוגדר כטוטאלוס ואינו יכול להיות מתוקן (או שעלות התיקון גבוהה מערך האוטו) והוא מושבת וכאשר הורידו אותו מהכביש. יש לפנות לפירוק רכבים כאשר מדובר ברכב ישן שאחזקתו יקרה, או שהתקלות שלו מרובות והסיכוי למכור אותו בשוק הפרטי נמוך.

כידוע לנו, בעבר מדינת ישראל הפעילה תכנית "גריטה ממשלתית" במגרשי פירוק מורשים בלבד, וזאת בכדיי שהתכנית שנועדה להקטין את זיהום האוויר ולעודד אנשים להחליף לרכבים חדשים יותר שפולטים מעט אוויר "מלוכלך".
כיום פירוק רכבים מתבצע באופן פרטי במגרשי פירוק שפזורים בכל רחבי הארץ. אנו ממליצים לכם מאוד לוודא שמדובר במגרש פירוק אמין ומקצועי עם אוזן קשבת וזמינות יתרה, כל זאת  בכדי שהרכב שמכרתם לפירוק לא יחזור אל הכביש בעתיד.

שאלת השאלות! אתם לא לבד, ישנם הרבה בעלי רכבים שמבצעים מכירה של לפירוק, רכב שלא נוסע או מושבת למגרש הפירוק. ומגרשי הפירוק קונים גם רכבים שירדו מהכביש ולא כשירים לנסיעה או שלא יכולים להניע אפילו. כתוצאה מכך ולעזרה ללקוחות, ישנם אל מעט מגרשי פירוק אשר מספקים שירותי גרירה ממקום הימצאו של הרכב (אצלנו ב"היפר קונה רכבים לפירוק" תקבלו גרירה במתנה על כל מכירה!

זאת שאלה כללית משתנה מרכב לרכב וכל מקרה לגופו, אבל ברוב המקרים, התשלום עבור רכב לפירוק משתנה בהתאם לסוג הרכב, שנתון הייצור שלו ומצב הרכב, האם הוא נוסע? האם הוא מושבת? וכו'. ברוב המקרים, התשלום על הרכב יעמוד על כ- 10% מערכו.

לפני שאנו מבצעים מכירה של הרכב שלנו למגרש פירוק רכבים, יש לגשת ל"משרד הרישוי" ולבטל את הרישיון של הרכב. את ביטול הרישיון תוכלו לעשות בעצמכם, או על ידי מיופה כוח מטעמכם, כשעליכם להגיע עם תעודת זהות ורישיון הרכב ולמלא בקשה לביטול רישום הרכב. לאחר הגשת הבקשה, תקבלו אישור זמני ל- 48 שעות לנסיעה ברכב עד למגרש הפירוק, ולאחר מכן יהיה אסור לנהוג בו. אנו ב"היפר קונה רכבים לפירוק" נעשה את כל העבודה ה"שחורה" במקומכם ולא תצטרכו לעשות כלום!

כמו שהזכרנו למעלה, בעבר אכן  הייתה תכנית "גריטת רכבים" מטעם המדינה אולם היא כבר הסתיימה.
התכנית הוקמה במטרה לצמצם באופן משמעותי את כמות הרכבים הישנים, אלו שהם בני למעלה מ-20 שנה, שמזהמים ואינם בטיחותיים על הכביש. במסגרת התכנית בעלי רכבים קיבלו תמריץ כלכלי של 3,000 ₪ בתמורה לגריטת הרכב שלהם. עם זאת הרכבים נדרשו לעמוד בקריטריונים שונים כדי לקבל את התמריץ.

קישורים למידע חיוני

לקוחות ממליצים

אביב סער
קרא עוד
תודה לרפאל על השירות האיכותי, אזה בנאדם, אמין מאד, אני ממליץ לכל מי שיש רכב לפירוק שיצור קשר עם פירוקי
רוני משה
קרא עוד
תודה רבה לצוות פירוקי, נתנו לי הערכת מחיר בטלפון, הגיעו ראו את הרכב וגררו אותי, אני בהחלט ממליץ על החברה האלה.
רמי עגמון
קרא עוד
הייתה ברשותי מזדה ישנה, ישבה המון זמן בחניה ליד הבית, רציתי להעיף אותה לפח, דיברתי עם פירוקי באו שילמו מזומן ולקחו את הרכב, תענוג
שי ניסן
קרא עוד
הגיע אלי מהר, קנה את הרכב תוך 10 דקות קיבלתי תשלום במזומן והעברת בעלות ,ממש מקצועי ואמין מומלץ מאוד.
יוסף כרמית
קרא עוד
מהשיחה הראשונה עד שכבר מכרתי את האוטו ונפטרתי ממנו לא עברה אפילו שעה אחת! רפאל התותח תמשיך ככה!
אילנית הרוש
קרא עוד
חייגתי, ענה לי בחור בשם רפאל, עוד מהשיחה קיבלתי ייעוץ ואת כל ההסברים, בסוף החלטתי שאני כן הולכת על זה. תודה לרפאל האלוף.
אלון יצחק
קרא עוד
חיפשתי באינטרנט והגעתי לכמה אנשים שלא כל כך היה להם סבלנות להסביר לי, עד שהגעתי לרפאל ועוד מהשיחה הבנתי שלו אני רוצה למכור את הרכב וככה היה. יישר כח!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן