לא מוכרים חלקים לרכבים!

קונה רכבים לפירוק ונסיעה, יד שניה ובמזומן - Hiper Car

קונה רכבים לפירוק בדרום

תוכן עניינים

לתיאום פגישה או שיחה טלפונית אנא צרו קשר

המאמר נכתב ע"י "היפר – קונה רכבים לפירוק " החברה המובילה לקניית רכבים לפירוק ולנסיעה, יד שניה ולגריטה

קונה רכבים לפירוק ונסיעה, יד שניה ובמזומן - Hiper Car

פוסט זה בבלוג בוחן את התהליך והיתרונות של קניית רכבים לפירוק באזור הדרום. הוא מספק מדריך מקיף כיצד לבצע עסקאות רווחיות, להבין את ההיבטים המשפטיים ואת היתרונות הסביבתיים של נוהג זה. הפוסט שופך אור גם על החשיבות של מציאת הספקים הנכונים, סוגי הרכבים המתאימים לפירוק, והאתגרים הפוטנציאליים בהם ניתן להיתקל.

הבנת הקונספט: מה המשמעות של קניית רכבים לפירוק?

קניית רכבים לפירוק מתייחסת לפרקטיקה של רכישת רכבים משומשים או פגומים מתוך כוונה לפרק אותם עבור חלקיהם ורכיביהם הבודדים. תהליך זה כרוך בהפשטה קפדנית של הרכב וחילוץ כל חלקים שמיש שניתן למכור או למחזר. תפיסה זו צברה פופולריות בשנים האחרונות בשל הביקוש הגובר לחלקי רכב משומשים במחירים נוחים והצורך לצמצם את הפסולת בתעשיית הרכב.

כאשר רכב אינו כשיר עוד לכביש או נחשב יקר מדי לתיקון, הוא הופך למועמד מעולה לפירוק. הקונה מעריך את מצב הרכב וקובע את ערכו על סמך שווי המכירה הפוטנציאלי של חלקיו. תהליך זה מאפשר מיחזור ושימוש חוזר ברכיבים בעלי ערך, צמצום הצורך בייצור חלקים חדשים וממזער את ההשפעה הסביבתית הקשורה בייצור.

רכישת רכבים לפירוק יכולה להיות מיזם עסקי משתלם, שכן יש דרישה מתמדת לחלקי חילוף במחירים נוחים. קונספט זה פופולרי במיוחד באזור הדרום, בו יש ריכוז גבוה של חנויות לתיקון רכב ושוק משמעותי לחלפים משומשים לרכב. על ידי רכישת רכבים לפירוק בדרום, יזמים יכולים להיכנס לשוק המשגשג הזה ולהציע אספקה אמינה של חלקים משומשים איכותיים למכונאים ולחובבי רכב מקומיים.

מעבר לכך, קניית רכבים לפירוק אינה מוגבלת למכוניות בלבד. זה יכול לכלול גם אופנועים, משאיות וסוגים אחרים של כלי רכב. התהליך כולל בדרך כלל הערכת מצב הרכב, בדיקת מרכיביו ופירוק זהיר כדי להציל חלקים יקרי ערך. את שארית המתכת הנותרת ניתן למכור גם למתקני מיחזור, מה שתורם עוד יותר להיבט הקיימות של מודל עסקי זה.

למה לבחור באזור הדרום למיזם עסקי זה?

אזור הדרום מהווה מיקום אידיאלי למיזם העסקי של קניית רכבים לפירוק. ראשית, אזור הדרום ידוע בתעשיית הרכב התוססת שלו, עם ריכוז גבוה של חנויות תיקונים, סוכנויות וחובבי רכב. המשמעות היא שיש דרישה מתמדת לחלקי חילוף במחירים נוחים, מה שיוצר שוק אמין לרכבים המפורקים. יזמים יכולים להתחבר לרשת הקיימת הזו של עסקי רכב וליצור שותפויות חזקות כדי להבטיח היצע וביקוש קבועים למוצרים שלהם.

בנוסף, אזור הדרום מתהדר במגוון רחב של כלי רכב, לרבות מכוניות, אופנועים, משאיות ועוד. מגוון זה מאפשר ליזמים לתת מענה לקהל לקוחות רחב, שכן רכבים שונים דורשים חלקים ורכיבים שונים. באמצעות פעילות באזור הדרום, בעלי עסקים יכולים להבטיח שתהיה להם גישה למלאי עצום של כלי רכב לפירוק ומכירת חלקים מהם.

יתר על כן, אזור הדרום חווה לעתים קרובות אקלים מתון יותר בהשוואה לאזורים אחרים של המדינה. תנאי מזג אוויר נוחים זה יכולים לסייע בהקלת תהליך פירוק הרכבים, שכן הוא מאפשר עבודה חיצונית קלה יותר ומפחית את הסיכון לנזק לחלקים שניצלו. דפוסי מזג האוויר העקביים בדרום הופכים אותו לסביבה אידיאלית עבור סוג זה של עסקים.

לבסוף, אזור הדרום נמצא במיקום אסטרטגי, עם גישה נוחה לנתיבי תחבורה מרכזיים ולמוקדים לוגיסטיים. הדבר מאפשר הובלה יעילה וחסכונית של הרכבים המפורקים וחלקיהם ללקוחות ברחבי הארץ. יזמים באזור הדרום יכולים לנצל יתרון לוגיסטי זה כדי להרחיב את קהל הלקוחות שלהם ולהגיע לשוק רחב יותר.

ההשפעה הסביבתית של פירוק רכב: האם אנחנו מצילים את כדור הארץ?

פירוק רכב ממלא תפקיד מכריע בהפחתת ההשפעה הסביבתית של תעשיית הרכב. כשכלי רכב מגיעים לסוף מחזור חייהם, הם מגיעים לרוב למזבלות, מה שתורם לזיהום ולפסולת. עם זאת, על ידי פירוק כלי רכב, אנו יכולים להציל ולמחזר חומרים יקרי ערך, להפחית את הצורך בהפקת חומרי גלם ולמזער את העומס על משאבי הטבע.

אחד היתרונות הסביבתיים המשמעותיים של פירוק רכבים הוא הפחתת פליטת גזי חממה. על ידי מיחזור ושימוש חוזר בחלקים, אנו יכולים להפחית באופן משמעותי את הביקוש לייצור חדש, אשר בתורו מפחית את צריכת האנרגיה והפליטות הקשורות לתהליכי ייצור. בנוסף, פירוק כלי רכב מבטיח כי חומרים מסוכנים, כגון שמנים, נוזלי קירור וסוללות, מסולקים כהלכה, ומונעים מהם לזהם קרקע ומקורות מים.

יתר על כן, פירוק כלי רכב תורם לכלכלה המעגלית על ידי קידום יעילות משאבים. ניתן לשפץ רכיבים רבים, כגון מנועים, תיבת הילוכים וחלקי גוף, ולהחזיר אותם לשימוש, להאריך את תוחלת החיים שלהם ולהפחית את הצורך בייצור חדש. זה לא רק שומר על משאבים אלא גם מפחית את ההשפעה הסביבתית של מיצוי ועיבוד חומרי גלם.

יתרון סביבתי נוסף של פירוק רכבים הוא הפחתת הפסולת. במקום לשלוח כלי רכב שלמים למזבלות, פירוק מאפשר שחזור חומרים יקרי ערך, כגון מתכות, פלסטיק וזכוכית. לאחר מכן ניתן למחזר חומרים אלה ולהשתמש בהם בייצור מוצרים חדשים, להפחית עוד יותר את הביקוש לחומרים בתוליים ולמזער את ייצור הפסולת.

היבטים משפטיים: אילו חוקים מסדירים קניית רכבים לפירוק?

בקניית רכבים לפירוק, חיוני להבין ולציית לחוקים ולתקנות החלים בענף זה. חוקים אלו משתנים ממדינה למדינה ואפילו מאזור לאזור. במקרה של אזור הדרום, קיימים חוקים ותקנות ספציפיים על מנת להבטיח פירוק וסילוק נאותים של כלי רכב סופיים.

בראש ובראשונה, לתקנות איכות הסביבה תפקיד משמעותי בניהול תהליך הפירוק. תקנות אלו מתמקדות בטיפול ובסילוק נכון של חומרים מסוכנים, כגון שמנים, דלקים וסוללות. הם גם דורשים מהמפרקים אישורים ורישיונות מתאימים כדי להבטיח עמידה בתקנים סביבתיים.

בנוסף, יתכנו דרישות ספציפיות לקבלת רישיון פירוק ותחזוקתו. רישיון זה מבטיח בדרך כלל שהמפרק עומד בקריטריונים מסוימים, כגון מתקן מתאים, ציוד מתאים וכוח אדם מיומן. זה עשוי גם לכלול בדיקות וביקורות קבועות כדי להבטיח עמידה בתקנות הבטיחות והסביבה.

יתר על כן, יתכנו חוקים לגבי התיעוד והרישום המתאימים עבור כלי רכב שנרכשו. זה כולל ניהול רישומים של מקור הרכב, תאריך הרכישה וכל מסמכי העברת בעלות נדרשים. רישומים אלו חשובים למטרות מעקב וכדי להבטיח שהמפרק אינו מעורב בפעילות בלתי חוקית כלשהי, כגון קניית רכבים גנובים.

לבסוף, חיוני גם להיות מודע לכל התקנות הקשורות לסילוק חלקים וחומרים שאינם שמישים. תחומי שיפוט מסוימים עשויים לדרוש רכיבים מסוימים, כגון כריות אוויר או ממירים קטליטיים, להיפטר כראוי או למחזר בנפרד. אי עמידה בתקנות אלו עלולה לגרור קנסות, עונשים או התליית רישיון המפרק.

מציאת הספק המתאים: היכן ניתן לקנות כלי רכב אלו?

כשמדובר בקניית רכבים לפירוק, מציאת הספק המתאים היא חיונית למיזם עסקי מצליח. ישנן מספר דרכים לבחון בעת חיפוש כלי רכב אלו.

אפשרות אחת היא לגשת למגרשי חילוץ מקומיים או לפירוק רכב. במפעלים אלו יש לרוב מגוון רחב של רכבים המוכנים לפירוק. הם עשויים לרכוש כלי רכב אלה באמצעות מכירות פומביות, טרייד-אין או רכישות ישירות. בניית מערכת יחסים טובה עם ספקים אלה יכולה להוביל למקורות עקביים ואמינים של כלי רכב עבור העסק שלך.

אפשרות נוספת היא להשתתף במכירות פומביות של רכב. מכירות פומביות אלו מתקיימות באופן קבוע ויכולות לספק שפע של כלי רכב למטרות פירוק. חשוב לחקור ולזהות בתי מכירות פומביות בעלי מוניטין שיש להם רקורד של מכירת רכבים איכותיים. השתתפות במכירות פומביות אלו עשויה להיות תהליך תחרותי, ולכן מומלץ להגיע מוכנים ולהתחשב בתקציב ברור.

פלטפורמות ומקומות שוק מקוונים יכולים להיות גם משאב רב ערך למציאת כלי רכב לפירוק. אתרים כגון eBay, Craigslist או פלטפורמות מיוחדות לחילוץ רכב מאפשרים למוכרים לרשום את כלי הרכב שלהם למכירה. עם מגוון רחב של אפשרויות זמינות, חיוני לבדוק היטב את המוכרים ולבדוק את הרכבים לפני ביצוע הרכישה.

לבסוף, נטוורקינג בתעשייה יכול להיות אסטרטגיה חשובה למציאת ספקים אמינים. השתתפות בכנסים בתעשייה, הצטרפות לאיגודות מקצועיות או חיבור עם מפרקים אחרים יכולים לספק תובנות לגבי מקורות פוטנציאליים של כלי רכב. על ידי בניית רשת של אנשי קשר מהימנים, אתה יכול לנצל את הידע והמומחיות שלהם כדי למצוא את הספקים הנכונים.

בחירת הרכב המתאים: מה הופך רכב מתאים לפירוק?

בבואנו לבחור את הרכב המתאים לפירוק, יש לקחת בחשבון מספר גורמים. גורמים אלו קובעים את הרווחיות וההיתכנות של תהליך הפירוק.

 • 1. מצב וגיל:
  מצב הרכב הוא גורם מכריע שיש לקחת בחשבון. באופן אידיאלי, כלי רכב שהיו מעורבים בתאונות או שאינם כשירים יותר לדרך מתאימים לפירוק. לרכבים אלו יש לרוב חלקים פגומים שניתן להציל ולמכור. בנוסף, לרכבים ישנים יותר יש ביקוש גבוה יותר לחלקי חילוף, מה שהופך אותם לרווחיים יותר לפירוק.
 • 2. יצרן ודגם:
  יצרנים ודגמים מסוימים של רכבים פופולריים יותר ויש להם ביקוש גבוה יותר לחלקי חילוף. חשוב לחקור את השוק ולזהות אילו יצרנים ודגמים מבוקשים. הידע הזה יעזור לך לבחור כלי רכב שסביר יותר להניב רווחים גבוהים יותר בעת פירוק.
 • 3. זמינות חלקים:
  לפני רכישת רכב, חיוני להעריך את הזמינות של חלקים עבור אותו מותג ודגם ספציפי. אם לרכב יש חלקים נדירים או שקשה למצוא אותו, ייתכן שהוא אינו בחירה מתאימה לפירוק. בחירה בכלי רכב עם חלקים זמינים מבטיחה שיהיה שוק לרכיבים שניצלו, תוך מיקסום הרווחים.

  יתרה מכך, חשוב לוודא שלרכב יש את כל הניירת והתיעוד הנדרשים. זה כולל את הכותרת, הרישום וכל מסמך רלוונטי אחר. קיים תיעוד מתאים מבטיח כי ניתן לפרק את הרכב כחוק וכי ניתן למכור את החלקים שניצלו ללא כל סיבוכים משפטיים.

אתגרים פוטנציאליים: באילו קשיים אתה עלול להיתקל?

כשיוצאים לעיסוק בקניית רכבים לפירוק בדרום, חשוב להיות מודעים לאתגרים הפוטנציאליים שעלולים לצוץ. אתגרים אלו יכולים להשפיע על הרווחיות והצלחת העסק שלך. הנה כמה קשיים שאתה עלול להיתקל בהם:

 • 1. תחרות:
  תעשיית פירוק הרכבים יכולה להיות תחרותית למדי, במיוחד באזורים פופולריים. ייתכנו עסקים או יחידים אחרים שמתחרים על אותם כלי רכב, מה שיכול להעלות את המחירים ולהקטין את שולי הרווח. חשוב להתעדכן במגמות בשוק ולהיות מוכנים להתאים את האסטרטגיות שלך בהתאם.
 • 2. תחבורה ולוגיסטיקה:
  העברת כלי רכב ממיקומם הנוכחי למתקן הפירוק שלך יכולה להיות אתגר לוגיסטי. בהתאם לגודל ומצב הרכבים, ייתכן שיהיה עליך לארגן שירותי הובלה או גרירה מיוחדים. בנוסף, ניווט בין היתרים ותקנות להובלת כלי רכב יכול להיות גוזל זמן ודורש תכנון קפדני.
 • 3. מקום אחסון:
  פירוק רכבים מצריך מקום אחסון הולם עבור החלקים שניצלו. בהתאם לנפח הרכבים שאתה רוכש, ייתכן שתצטרך להשקיע במחסן או במתקן אחסון. מציאת חלל מתאים הממוקם בנוחות ועונה על צורכי האחסון שלך יכול להיות אתגר.
 • 4. תקנות בטיחות ואיכות הסביבה:
  פירוק רכבים כרוך בטיפול בחומרים מסוכנים כגון נוזלים וסוללות. חיוני לעמוד בתקנות הבטיחות והסביבה כדי להבטיח את רווחת העובדים שלך ולמזער את ההשפעה הסביבתית. התעדכנות בתקנות אלו ויישום אמצעי בטיחות נאותים יכולים להיות אתגר, אך הוא חיוני לקיימות ארוכת הטווח של העסק שלך.
 • 5. ביקוש בשוק:
  הביקוש לחלקי חילוף יכול להשתנות, בהתאם לגורמים שונים כמו תנאים כלכליים ושינויים בטכנולוגיית הרכב. חשוב להישאר מעודכן לגבי מגמות השוק ולהתאים את המלאי שלך בהתאם. ציפייה והתאמה לשינויים בביקוש בשוק יכולה להיות אתגר, אך היא חיונית לשמירה על עסק רווחי.

האם יש דגמים ספציפיים משתלמים יותר לפירוק?

בכל הנוגע לקניית רכבים לפירוק בדרום, חלק מהדגמים מתגלים כרווחיים יותר מאחרים. על ידי התמקדות במודלים הספציפיים הללו, אתה יכול להגדיל את הסיכויים שלך למקסם התשואה מעסק הפירוק שלך. להלן שלוש כותרות משנה שכדאי לקחת בחשבון בעת בחינת היבט זה:

 • 1. דגמים פופולריים ובעלי ביקוש גבוה:
  דגמי רכב מסוימים נהנים מביקוש גבוה יותר בשוק, מה שהופך אותם לרווחיים יותר לפירוק. דגמים אלה מבוקשים לעתים קרובות בשל האמינות, הביצועים והזמינות של חלקי חילוף. מחקר וזיהוי הדגמים הפופולריים באזור שלך יכולים לעזור לך למקד את הרכבים הנכונים לרכישה.
 • 2. רכבי יוקרה ויוקרתיים:
  רכבי יוקרה, כמו ב.מ.וו, מרצדס-בנץ או אאודי, לרוב צורכים מחירים גבוהים יותר עבור חלקי החילוף שלהם. רכבים אלו ידועים בתכונות המתקדמות וברכיבים האיכותיים שלהם, מה שהופך אותם לאטרקטיביים עבור לקוחות המחפשים תחליפים פרימיום. על ידי התמקדות ברכבי יוקרה ויוקרתיים, אתה יכול להגדיל את שולי הרווח שלך.
 • 3. דגמים ישנים ווינטג'ים:
  רכבים ישנים ועתיקים יכולים להיות מכרה זהב לפירוק עסקים. לדגמים אלו יש לעיתים קרובות קהל נאמן של חובבים שזקוקים תמיד לחלקי חילוף. גם פרויקטים של שיקום רכב קלאסי נמצאים בעלייה, ויוצרים ביקוש לחלקים מקוריים. על ידי רכישה ופירוק של דגמים ישנים ווינטג'ים, אתה יכול להיכנס לשוק נישה ולגבות מחירים גבוהים יותר עבור הרכיבים הנדירים.

  חשוב לבצע מחקר שוק מעמיק ולהתעדכן במגמות בתעשייה כדי לזהות דגמים ספציפיים שרווחיים יותר לפירוק. יש לקחת בחשבון גורמים כגון זמינות חלקי חילוף, ביקוש וערך שוק בעת קבלת החלטות רכישה. בנוסף, שיתוף פעולה עם מכונאי רכב, חנויות תיקונים ושווקים מקוונים יכול לספק תובנות חשובות לגבי הדגמים המבוקשים מאוד.

הפיכת גרוטאות לרווח: איך למקסם תשואה מכלי רכב מפורקים?

מקסום החזרות מכלי רכב מפורקים דורש גישה אסטרטגית ותשומת לב לפרטים. הנה כמה צעדים עיקריים שיש לקחת בחשבון:

 • 1. תהליך פירוק יעיל:
  פתח תהליך פירוק שיטתי המבטיח את יכולת ההצלה המרבית של חלקים. תיוג וארגן כהלכה רכיבים, מה שהופך אותם לנגישים למכירה בקלות. פירוק יעיל לא רק חוסך זמן אלא גם מפחית את הסיכון לפגיעה בחלקים יקרי ערך.
 • 2. בקרת איכות:
  בדוק כל חלק שניצל עבור פגמים או נזק. ודא שרק חלקים איכותיים ופונקציונליים יימכרו ללקוחות. עריכת בדיקות בקרת איכות יסודיות עוזרת לבנות מוניטין של אמינות ושביעות רצון לקוחות, מה שמוביל לעסקים חוזרים.
 • 3. אסטרטגיית תמחור:
  קבע מחירים תחרותיים אך רווחיים עבור חלקי הרכב המפורקים שלך. קחו בחשבון גורמים כמו ביקוש בשוק, נדירות ומצב החלקים. ערוך מחקר שוק כדי להישאר מעודכן במגמות התמחור ולהתאים את המחירים שלך בהתאם. הצעת מחירים תחרותיים יכולה למשוך יותר לקוחות ולהגדיל את המכירות.
 • 4. נוכחות מקוונת:
  צור נוכחות מקוונת באמצעות אתר אינטרנט או שוק מקוון ייעודי. פתח ממשק ידידותי למשתמש המציג את החלקים הזמינים, המחירים שלהם ופרטים רלוונטיים. השתמש בטכניקות אופטימיזציה למנועי חיפוש כדי לשפר את הנראות ולמשוך לקוחות פוטנציאליים.
 • 5. יצירת רשתות ושיתוף פעולה:
  צור קשרים עם מכונאים, חנויות תיקונים וחובבי רכב באזורך. השתתף באופן פעיל באירועים בתעשייה והצטרף לפורומים מקוונים רלוונטיים כדי ליצור קשר עם לקוחות וספקים פוטנציאליים. יצירת רשתות ושיתוף פעולה יכולים להוביל לשותפויות יקרות ערך ולזרם עסקי קבוע.
 • 6. מיחזור ומכירות גרוטאות:
  לא כל הרכיבים עשויים להתאים למכירה חוזרת. צור שותפויות עם מרכזי מחזור או סוחרי גרוטאות מתכת כדי להבטיח שכל החומרים שנותרו יושלכו כראוי או יימכרו למיחזור. זה מפחית בזבוז ויכול לייצר הכנסה נוספת.

עתיד פירוק רכב: האם זהו מודל עסקי בר קיימא?

העתיד של פירוק כלי רכב נראה מבטיח ככל שתעשיית הרכב ממשיכה להתפתח. עם עלייתם של כלי רכב חשמליים (EV) וההתמקדות הגוברת בקיימות, הביקוש לשירותי פירוק צפוי לגדול. הנה כמה גורמים מרכזיים שהופכים את המודל העסקי הזה לבר-קיימא:

 • 1. שיקולים סביבתיים:
  לפירוק רכב יש תפקיד מכריע בהפחתת ההשפעה הסביבתית של כלי רכב סופיים. על ידי חילוץ ומיחזור רכיבים יקרי ערך, אנו יכולים למזער פסולת ולחסוך במשאבים. ככל שממשלות יישמו תקנות מחמירות יותר לגבי סילוק כלי רכב, ככל הנראה הביקוש לשירותי פירוק יגדל.
 • 2. צמיחה של כלי רכב חשמליים:
  עם המעבר העולמי לעבר כלי רכב חשמליים, לתעשיית הפירוק יש הזדמנות להתמחות בחילוץ ומיחזור רכיבי EV. ככל שמכוניות חשמליות הופכות נפוצות יותר, הביקוש לשירותי פירוק שיכולים להתמודד עם הרכיבים הייחודיים שלהם, כגון סוללות ומערכות הנעה חשמליות, יגדל באופן משמעותי.
 • 3. יוזמות כלכלה מעגלית:
  הרעיון של כלכלה מעגלית, שבה משאבים נשמרים לאורך זמן רב ככל האפשר, הולך וצובר אחיזה. פירוק רכב עולה בקנה אחד עם עיקרון זה על ידי הארכת מחזור החיים של כלי רכב באמצעות שימוש חוזר ומיחזור חלקים. ככל שממשלות ועסקים יאמצו יוזמות של כלכלה מעגלית, ככל הנראה הביקוש לשירותי פירוק יגדל.
 • 4. התקדמות טכנולוגית:
  התקדמות הטכנולוגיה, כגון AI ורובוטיקה, משנות את תהליך הפירוק. מערכות אוטומטיות יכולות לזהות ולחלץ חלקים בעלי ערך ביעילות, להפחית את עלויות העבודה ולהגדיל את הפרודוקטיביות. אימוץ הטכנולוגיות הללו יכול לשפר עוד יותר את הקיימות והרווחיות של עסקי הפירוק.
 • 5. הזדמנויות שוק:
  הביקוש הגובר לחלקי רכב משומשים וממוחזרים מציג הזדמנויות שוק משמעותיות לפירוק עסקים. ככל שהצרכנים הופכים מודעים יותר להשפעה הסביבתית שלהם ומחפשים חלופות זולות לחלקים חדשים, הביקוש לרכיבים איכותיים ונשמרים ימשיך לעלות.

השקעה ברכבים לפירוק באזור הדרום יכולה להיות מיזם משתלם אם נעשה נכון. זה לא רק מציע יתרונות כספיים אלא גם תומך במאמצי שימור הסביבה באמצעות מיחזור. נוהג זה, לעומת זאת, דורש הבנה מעמיקה של השוק, ציות לחוק ויכולת לזהות את הרכבים הנכונים. עם הגישה והמשאבים הנכונים, אפשר להפוך את זה לעסק רווחי וידידותי לסביבה.

השירותים שלנו

קונה רכבים לפירוק מכל הסוגים

רכישת רכבים לפירוק יכולה להציע שפע של יתרונות הן לאנשים פרטיים והן לעסקים בתעשיית הרכב. ראשית, הוא מספק הזדמנות לרכוש חלקים ורכיבים בעלי ערך בשבריר מהעלות בהשוואה לרכישת חדשים.

רכבים שעברו תאונה ובכל מצב

אנו קונים ממך את כל סוגי הרכבים אחרי תאונה מכל סוג ומכוניות בכל המצבים, גם אם הרכב "טוטאלוס" ונראה לך שאין ו"לא" יצא ממנו כלום אנו מבטיחים לכם שכן תוכלו להרוויח עליו כסף.

רכבים לגריטה

לי רכב שהגיעו לסוף חייהם, התפיסה הרווחת היא שהם לא יותר מאשר זבל חסר ערך. עם זאת, זה לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת. למעשה, לרכבים שנגרטים יש ערך כלכלי משמעותי שלעיתים לא מורגש.

קונה רכבים יד 2

ניווט בעולם של מכוניות יד שנייה יכול להיות תהליך מייאש. פוסט בלוג זה נועד להדריך קונים פוטנציאליים במסע של רכישת רכב יד שנייה, לדון ביתרונות, במלכודות הפוטנציאליות, ומתן עצות חיוניות.

קונה רכבים לנסיעה

תכנון טיול בכביש דורש שיקולים רבים ואחד החשובים ביותר הוא סוג הרכב שבו תשתמשו. פוסט זה בבלוג מספק תובנות חשובות כיצד לבחור את המכונית המתאימה לטיול שלך.

הורדת רכב מהכביש

אז אתם בטח שואלים את עצמכם מה קורה עם הרכב שלכם אחרי שאנו קונים מכם אותו? (במחיר הכי הוגן בשוק) אז ככה, אנו נפרק אותו לגורמים ולאחר מכן נמשיך למחזר עד שיהפוך לתוצר חדש.

מאמרים נוספים

אזורי שירות

שאלות נפוצות
פירוק רכב מה זה אומר בעצם?

כאשר הרכב שלכם לקיצו  ואינו משמש אתכם יותר, באפשרותכם למכור אותו לחברה שמתמחה בפירוק רכבים. מיד לאחר מכירתו, הרכב שלכם יועבר בצורה מבוקרת למגרש הפירוק, במגרש בפירוק יפורקו ממנו שת כל חלקיו הפנימיים. וכמו כן, המתכות שלו יעברו לגריטה ולמחזור ברזל.

לעיתים קרובות אנו רואים שמכירת רכבים לפירוק מתבצעת לאחר מעורבות בתאונה כלשהי שבעקבותיה הרכב הוגדר כטוטאלוס ואינו יכול להיות מתוקן (או שעלות התיקון גבוהה מערך האוטו) והוא מושבת וכאשר הורידו אותו מהכביש. יש לפנות לפירוק רכבים כאשר מדובר ברכב ישן שאחזקתו יקרה, או שהתקלות שלו מרובות והסיכוי למכור אותו בשוק הפרטי נמוך.

כידוע לנו, בעבר מדינת ישראל הפעילה תכנית "גריטה ממשלתית" במגרשי פירוק מורשים בלבד, וזאת בכדיי שהתכנית שנועדה להקטין את זיהום האוויר ולעודד אנשים להחליף לרכבים חדשים יותר שפולטים מעט אוויר "מלוכלך".
כיום פירוק רכבים מתבצע באופן פרטי במגרשי פירוק שפזורים בכל רחבי הארץ. אנו ממליצים לכם מאוד לוודא שמדובר במגרש פירוק אמין ומקצועי עם אוזן קשבת וזמינות יתרה, כל זאת  בכדי שהרכב שמכרתם לפירוק לא יחזור אל הכביש בעתיד.

שאלת השאלות! אתם לא לבד, ישנם הרבה בעלי רכבים שמבצעים מכירה של לפירוק, רכב שלא נוסע או מושבת למגרש הפירוק. ומגרשי הפירוק קונים גם רכבים שירדו מהכביש ולא כשירים לנסיעה או שלא יכולים להניע אפילו. כתוצאה מכך ולעזרה ללקוחות, ישנם אל מעט מגרשי פירוק אשר מספקים שירותי גרירה ממקום הימצאו של הרכב (אצלנו ב"היפר קונה רכבים לפירוק" תקבלו גרירה במתנה על כל מכירה!

זאת שאלה כללית משתנה מרכב לרכב וכל מקרה לגופו, אבל ברוב המקרים, התשלום עבור רכב לפירוק משתנה בהתאם לסוג הרכב, שנתון הייצור שלו ומצב הרכב, האם הוא נוסע? האם הוא מושבת? וכו'. ברוב המקרים, התשלום על הרכב יעמוד על כ- 10% מערכו.

לפני שאנו מבצעים מכירה של הרכב שלנו למגרש פירוק רכבים, יש לגשת ל"משרד הרישוי" ולבטל את הרישיון של הרכב. את ביטול הרישיון תוכלו לעשות בעצמכם, או על ידי מיופה כוח מטעמכם, כשעליכם להגיע עם תעודת זהות ורישיון הרכב ולמלא בקשה לביטול רישום הרכב. לאחר הגשת הבקשה, תקבלו אישור זמני ל- 48 שעות לנסיעה ברכב עד למגרש הפירוק, ולאחר מכן יהיה אסור לנהוג בו. אנו ב"היפר קונה רכבים לפירוק" נעשה את כל העבודה ה"שחורה" במקומכם ולא תצטרכו לעשות כלום!

כמו שהזכרנו למעלה, בעבר אכן  הייתה תכנית "גריטת רכבים" מטעם המדינה אולם היא כבר הסתיימה.
התכנית הוקמה במטרה לצמצם באופן משמעותי את כמות הרכבים הישנים, אלו שהם בני למעלה מ-20 שנה, שמזהמים ואינם בטיחותיים על הכביש. במסגרת התכנית בעלי רכבים קיבלו תמריץ כלכלי של 3,000 ₪ בתמורה לגריטת הרכב שלהם. עם זאת הרכבים נדרשו לעמוד בקריטריונים שונים כדי לקבל את התמריץ.

קישורים למידע חיוני

לקוחות ממליצים

אביב סער
קרא עוד
תודה לרפאל על השירות האיכותי, אזה בנאדם, אמין מאד, אני ממליץ לכל מי שיש רכב לפירוק שיצור קשר עם פירוקי
רוני משה
קרא עוד
תודה רבה לצוות פירוקי, נתנו לי הערכת מחיר בטלפון, הגיעו ראו את הרכב וגררו אותי, אני בהחלט ממליץ על החברה האלה.
רמי עגמון
קרא עוד
הייתה ברשותי מזדה ישנה, ישבה המון זמן בחניה ליד הבית, רציתי להעיף אותה לפח, דיברתי עם פירוקי באו שילמו מזומן ולקחו את הרכב, תענוג
שי ניסן
קרא עוד
הגיע אלי מהר, קנה את הרכב תוך 10 דקות קיבלתי תשלום במזומן והעברת בעלות ,ממש מקצועי ואמין מומלץ מאוד.
יוסף כרמית
קרא עוד
מהשיחה הראשונה עד שכבר מכרתי את האוטו ונפטרתי ממנו לא עברה אפילו שעה אחת! רפאל התותח תמשיך ככה!
אילנית הרוש
קרא עוד
חייגתי, ענה לי בחור בשם רפאל, עוד מהשיחה קיבלתי ייעוץ ואת כל ההסברים, בסוף החלטתי שאני כן הולכת על זה. תודה לרפאל האלוף.
אלון יצחק
קרא עוד
חיפשתי באינטרנט והגעתי לכמה אנשים שלא כל כך היה להם סבלנות להסביר לי, עד שהגעתי לרפאל ועוד מהשיחה הבנתי שלו אני רוצה למכור את הרכב וככה היה. יישר כח!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן