לא מוכרים חלקים לרכבים!

קונה רכבים לפירוק ונסיעה, יד שניה ובמזומן - Hiper Car

גרר רכב 24 שעות

תוכן עניינים
קונה רכבים לפירוק ונסיעה, יד שניה ובמזומן - Hiper Car

לתיאום פגישה או שיחה טלפונית אנא צרו קשר

המאמר נכתב ע"י "היפר – קונה רכבים לפירוק " החברה המובילה לקניית רכבים לפירוק ולנסיעה, יד שניה ולגריטה

קונה רכבים לפירוק ונסיעה, יד שניה ובמזומן - Hiper Car

בפוסט זה בבלוג, אנו מתעמקים בעולם שירותי גרירת רכב 24 שעות ביממה. נחקור את התפקיד המכריע שהם ממלאים בטיפול במצבי חירום בלתי צפויים בצד הדרך, את תהליך פעולתם וכיצד לבחור את השירות האמין והיעיל ביותר. כבעל רכב, מדריך מקיף זה יספק לכם את כל המידע הדרוש לכם לגבי שירותי גרירה מסביב לשעון.

הבנת שירותי גרירת רכב 24 שעות ביממה

שירותי גרירת רכב 24 שעות ביממה הם גלגל הצלה חיוני לנהגים המתמודדים עם תקלות או תאונות בלתי צפויות בכל שעה של היום או הלילה. שירותים אלו מבטיחים שהעזרה נמצאת במרחק שיחת טלפון, ומספקים שקט נפשי וסיוע בעת הצורך ביותר. בין אם אתם מוצאים את עצמכם תקועים על כביש מהיר שומם בשעות הבוקר המוקדמות או תקועים באמצע התנועה של שעות העומס עם פנצ'ר בגלגל, שירותי גרירה 24 שעות ביממה נמצאים שם כדי לחלץ אתכם.

עם רשת של אנשי מקצוע מיומנים וציוד מיוחד, שירותים אלו מצוידים לטפל במגוון רחב של תרחישים, החל מבעיות מכניות קלות ועד לתאונות גדולות. הם מציעים סיוע מהיר ויעיל כדי להוריד את הרכב שלך מהכביש ולמיקום בטוח. הזמינות של שירותי גרירה 24 שעות ביממה פירושה שאתה יכול לסמוך על עזרה בזמן ללא קשר לזמן או מיקום החירום שלך.

מדוע יש צורך בגרירת רכב 24 שעות ביממה?

בעולם המהיר של היום, שבו אנשים נמצאים כל הזמן בתנועה, שירותי גרירת רכב 24 שעות ביממה הפכו להכרח ולא מותרות. האופי הבלתי צפוי של תקלות רכב ותאונות מדגיש את התפקיד המכריע שממלאים שירותי גרירה מסביב לשעון בהבטחת הבטיחות והנוחות של הנהגים.

 • 1. למקרי חירום אין מגבלות זמן:
  אחת הסיבות העיקריות לכך שיש צורך בגרירת רכב 24 שעות ביממה היא שמקרי חירום בכביש יכולים לקרות בכל עת, ביום או בלילה. תקלות רכב אינן עומדות בלוח הזמנים ועלולות להתרחש כאשר הכי פחות צפוי, ולהשאיר נהגים תקועים ופגיעים. גישה לשירות גרירה אמין 24 שעות ביממה פירושה שעזרה תמיד בהישג יד, מספקת תחושת ביטחון ותמיכה במצבי לחץ.
 • 2. בטיחות ראשונה:
  הבטיחות היא מעל הכל בכל הנוגע לטיפול בתקלות או תאונות רכב. תקיעה בצד הדרך, במיוחד באזורים לא מוכרים או לא בטוחים, עלולה להוות סיכונים משמעותיים לנהגים ולנוסעים. על ידי שירות גרירה זמין 24 שעות ביממה, אנשים יכולים במהירות ובבטחה להוריד את רכבם מהכביש ולמקום מאובטח. זה לא רק מגן על רווחתם של המעורבים אלא גם עוזר למנוע תאונות נוספות או שיבושים בזרימת התנועה.

תהליך הגרירה: מה קורה כשאתה מתקשר?

כאשר אתה מוצא את עצמך זקוק לגרירה, התהליך עשוי להיראות מרתיע, אך לדעת למה לצפות כשתבצע את השיחה הזו יכולה להקל על דעתך ולעזור לך לנווט את המצב בצורה חלקה.

בהתקשרות לשירות גרירת רכב 24 שעות ביממה, הסדרן יאסוף מידע חיוני כגון מיקומך, סוג הרכב שברשותך וסיבה לגרירה. מידע זה חיוני בקביעת רכב הגרירה המתאים והציוד הנדרש לעבודה.

לאחר אישור הפרטים, משאית גרר תישלח למיקומך בהקדם. צוות הגרירה המקצועי יגיע מצויד בכלים ובמומחיות הדרושים להעמסה והובלה בטוחה של רכבכם למקום המיועד.

תהליך הגרירה כולל אבטחת הרכב שלך על הגרר באמצעות רצועות או שרשראות מיוחדות כדי להבטיח שהוא יישאר יציב במהלך המעבר. לאחר מכן, מפעיל הגרר המיומן יסיע את רכבך לחנות תיקונים, לביתך או ליעד מוגדר אחר, בהתאם להעדפותיך ולצרכים שלך.

לאורך תהליך הגרירה, תקשורת היא המפתח. חברת הגרירה תעדכן אותך לגבי זמן ההגעה המשוער שלהם, עיכובים אפשריים ומצב הרכב שלך. קו תקשורת פתוח זה מסייע בבניית אמון ומבטיח חווית גרירה חלקה ויעילה לשני הצדדים.

כיצד לבחור שירות גרירה אמין 24 שעות ביממה?

בחירת שירות גרירה אמין 24 שעות ביממה חיונית להבטחת חוויה חלקה ונטולת מתחים בזמן חירום בצד הדרך. עם חברות גרירה רבות שמתחרות על העסק שלך, חשוב לדעת אילו גורמים יש לקחת בחשבון בעת בחירת ספק השירות הנכון.

 • 1. מוניטין וניסיון:
  בעת הערכת שירותי גרר, התחל בחקר המוניטין והניסיון של החברה. חפשו חברות מבוססות עם רקורד של מתן שירותי גרירה אמינים ויעילים. קריאת ביקורות מקוונות, בקשת המלצות מחברים או בני משפחה ובדיקת המלצות באתר האינטרנט של החברה יכולים לתת לך תובנות לגבי המוניטין שלהם.
 • 2. רישוי וביטוח:
  לפני שכירת שירות גרירה יש לוודא שהחברה בעלת רישיון תקין ומבוטחת. לחברת גרר מוכרת יהיו הרישיונות הדרושים לפעילות באזור שלך וכיסוי ביטוחי הולם כדי להגן על הרכב שלך במקרה של נזקים כלשהם במהלך תהליך הגרירה. בקש הוכחה של רישוי וביטוח לפני שתסכים לשירותים כלשהם.
 • 3. זמן תגובה וזמינות:
  אחד היתרונות המרכזיים של שירות גרירה 24 שעות ביממה הוא זמינותם מסביב לשעון. בעת בחירת שירות גרירה, שאל לגבי זמן התגובה הממוצע שלהם כדי להבטיח שהם יוכלו להגיע אליך במהירות במקרה חירום. חפשו חברת גרר המציעה שירותים מהירים ויעילים, במיוחד בשעות הלילה המאוחרות או שעות הבוקר המוקדמות שבהן הסיוע בדרכים עשוי להיות מוגבל.

"ההכנה היא המפתח". – הכרת זכויותיך כצרכן

כצרכן הזקוק לשירותי גרירת רכב 24 שעות ביממה, חיוני להיות מודע לזכויות שלך כדי להבטיח חוויה הוגנת ושקופה. הבנת הזכויות שלך יכולה לעזור לך לקבל החלטות מושכלות, להגן על עצמך מפני הונאות אפשריות ולהבטיח שתקבל את השירות האיכותי המגיע לך. כאשר אתם עוסקים בחברות גרר, זכרו כי יש לכם זכויות כצרכן שנועדו לשמור על האינטרסים שלכם.

היכרות עם זכויותיך מסמיכה אותך לתמוך בעצמך ולחייב חברות גרר באחריות למעשיהם. לפני שתסכים לשירותים כלשהם, הכר את החוקים והתקנות הרלוונטיים להגנת הצרכן באזור שלך. זה כולל הבנת הנחיות תמחור, תקני שירות ומנגנוני יישוב סכסוכים שעשויים לחול על שירותי גרירה.

אם אתה נתקל בבעיות כלשהן או מרגיש שהזכויות שלך כצרכן הופרו, אל תהססו לדבר ולחפש פתרון. בין אם מדובר במחלוקת על תמחור, נזק לרכב במהלך הגרירה או כל חשש אחר, הכרת הזכויות שלך נותנת לך את הביטחון לטפל במצב ביעילות. זכור כי יש לך את הזכות ליחס הוגן, תקשורת כנה ושירות איכותי בעת התקשרות עם חברת גרר.

מה לעשות כשהמכונית שלך מתקלקלת באמצע שום מקום?

כאשר המכונית שלך מתקלקלת באמצע שום מקום, זה יכול להיות מצב מלחיץ ומפחיד. עם זאת, שמירה על קור רוח ונקיטת הצעדים הנכונים יכולים לעזור לך לנווט בחוויה המאתגרת הזו. הדבר הראשון שצריך לעשות הוא להבטיח את בטיחותך ושל הנוסעים שלך על ידי עצירה למקום בטוח, הרחק מהתנועה במידת האפשר. הדלק את אורות הסכנה שלך כדי להתריע בפני נהגים אחרים על נוכחותך והשתמש בכל משולשים מחזירי אור או אבוקות זמינים כדי להגביר את הנראות.

לאחר שהבטחת את ביטחונך, העריך את המצב ונסה לקבוע את סיבת התקלה. אם אתם מצליחים לזהות את הבעיה ומדובר במשהו פעוט שתוכלו לתקן בעצמכם, כמו צמיג תקר או מצבר מת, אולי תוכלו לפתור אותה עם הכלים וחלקי החילוף שיש לכם בהישג יד. עם זאת, אם הבעיה חמורה יותר ודורשת סיוע מקצועי, זה הזמן להזעיק עזרה.

צור קשר עם שירות גרירת רכב אמין 24 שעות ביממה כדי לסייע לך להביא את הרכב שלך לחנות תיקונים או למקום בטוח. ספק לחברת הגרירה את פרטי המיקום שלך, תיאור של הרכב שלך וכל מידע רלוונטי אחר שהם עשויים להזדקק להם כדי לשלוח עזרה במהירות. בזמן ההמתנה להגעת שירות הגרירה, הישאר ברכבך אם זה בטוח לעשות זאת והימנע מהליכה על הכביש או השארת רכבך ללא השגחה באזור לא מוכר.

גורם העלות: כמה צריך לשלם עבור גרירה של 24 שעות?

בכל הנוגע לעלות שירותי גרירה 24 שעות ביממה, נכנסים מספר גורמים שיכולים להשפיע על המחיר שתשלמו. המרחק שצריך לגרור את הרכב שלך, סוג הרכב שברשותך והשעה ביום או בלילה יכולים להשפיע על העלות הסופית. בנוסף, ייתכן שלחברת הגרירה הספציפית שתבחר יהיו מבני תמחור שונים ועמלות נוספות שיש לקחת בחשבון.

חיוני לברר את פרטי התמחור מראש בעת התקשרות לשירות גרירה כדי למנוע הפתעות בהמשך. רוב חברות הגרירה המכובדות יספקו לכם פירוט ברור של העמלות שלהם, כולל תעריף הבסיס עבור הגרר, כל דמי קילומטראז' נוספים ועלויות נוספות פוטנציאליות עבור שירותים לאחר שעות העבודה. הקפד לשאול לגבי עמלות או היטלים פוטנציאליים שעשויים לחול על המצב שלך.

בעוד שעלות היא גורם חשוב שיש לקחת בחשבון בעת בחירת שירות גרירה, חשוב לא פחות לתת עדיפות לאיכות ואמינות. בחירה בשירות זול יותר שמתפשר על מקצועיות או מומחיות עלולה לעלות לך יותר בטווח הארוך. חפשו חברת גרר עם מוניטין טוב, ביקורות חיוביות של לקוחות ומדיניות תמחור שקופה כדי להבטיח שתקבלו את התמורה הטובה ביותר לכספכם.

למה לצפות משירות גרירה מקצועי?

כאשר אתם מוצאים את עצמכם זקוקים לשירות גרירה מקצועי, תוכלו לצפות למגוון שירותים והטבות שמעבר להובלת הרכב שלכם ממקום למקום. חברת גרר בעלת מוניטין תציע רמה גבוהה של מומחיות, יעילות ושירות לקוחות כדי להבטיח חוויה חלקה ונטולת מתחים ללקוחותיה.

 • מומחיות וניסיון:
  לשירות גרירה מקצועי יהיה צוות טכנאים מנוסים ומיומנים אשר עברו הכשרה לטיפול בסוגים שונים של רכבים ובמצבי דרכים. בין אם יש לך מכונית סדאן רגילה, רכב שטח, אופנוע או משאית כבדה, הם יהיו בעלי הידע והציוד לגרור בבטחה את הרכב שלך מבלי לגרום נזק נוסף. המומחיות שלהם משתרעת על הבנת טכניקות הגרירה הנכונות, שיטות הצמדה מאובטחות ודרישות משפטיות כדי להבטיח עמידה בתקנות.
 • תגובה וזמינות מהירה:
  אחד היתרונות המרכזיים בשימוש בשירות גרירה מקצועי הוא זמינות 24 שעות ביממה וזמני תגובה מהירים. בין אם הרכב שלך מתקלקל באמצע הלילה, במהלך חופשה או בתנאי מזג אוויר קשים, חברת גרירה אמינה תהיה מוכנה לסייע לך בכל עת. ההגעה המהירה שלהם למקום יכולה לעזור למזער את זמן ההמתנה שלך ולהחזיר אותך לדרך מוקדם יותר.

"גרם של מניעה שווה קילו של תרופה." – אחזקת הרכב שלך כדי למנוע תקלות

תחזוקה וטיפול שוטפים לרכב שלך יכולים לסייע רבות במניעת תקלות בלתי צפויות ותיקונים יקרים. על ידי עמידה בלוח הזמנים של תחזוקה שוטפת וטיפול מיידי בכל בעיה פוטנציאלית, אתה יכול להפחית משמעותית את הסיכון להתקלות בכביש. משימות פשוטות כמו בדיקת רמות השמן, ניטור לחץ האוויר בצמיגים ובדיקת הבלמים יכולות לעזור לזהות בעיות פוטנציאליות לפני שהן מסלימות לבעיות גדולות.

יתרה מכך, שמירה על הרכב שלך מתוחזק היטב לא רק משפרת את הביצועים ואת אורך חייו, אלא גם מבטיחה את הבטיחות שלך ושל משתמשי דרך אחרים. הזנחת משימות תחזוקה בסיסיות עלולה לפגוע באמינות ויעילות הרכב שלך, ולהגדיל את הסבירות לתקלות ותאונות. תחזוקה שוטפת גם עוזרת לשמר את ערך המכירה החוזרת של הרכב שלך ומצמצמת את הסיכויים להוצאות בלתי צפויות הקשורות לתיקונים והחלפות.

בנוסף לעמידה בלוח הזמנים המומלץ של התחזוקה של היצרן, חיוני לשים לב לכל קול חריג, רעידות או נורות אזהרה שעלולים להעיד על בעיה ברכב שלך. התעלמות מסימני האזהרה הללו עלולה להוביל לבעיות חמורות יותר בהמשך, ולגרום לתיקונים יקרים ואי נוחות. גישה פרואקטיבית לתחזוקת רכב לא רק חוסכת לך זמן וכסף אלא גם מעניקה לך שקט נפשי בידיעה שהרכב שלך במצב אופטימלי.

תפקידה של הטכנולוגיה בשירותי גרירת רכב 24 שעות ביממה

אחת ההתקדמות המרכזיות שחוללו מהפכה בתחום שירותי גרירת רכב 24 שעות ביממה היא שילוב הטכנולוגיה. עם ההתפתחות המהירה של כלים ופלטפורמות דיגיטליות, חברות גרר הצליחו לשפר את היעילות, זמני התגובה ואיכות השירות הכוללת שלהן. הטכנולוגיה ממלאת תפקיד קריטי בייעול התפעול, שיפור התקשורת ומתן סיוע בזמן אמת לנהגים הזקוקים לסיוע בצד הדרך.

 • מערכות שיגור משופרות:
  חברות גרר מודרניות משתמשות במערכות שיגור מתקדמות הממנפות טכנולוגיות מעקב ומיפוי GPS כדי להקצות את הגרר הזמין הקרוב ביותר למיקום הלקוח באופן מיידי. ניטור זה בזמן אמת מאפשר זמני תגובה מהירים יותר והקצאת משאבים יעילה יותר, ומבטיח שהעזרה תגיע לנהגים תקועים בזמן. על ידי אופטימיזציה של תהליכי השילוח שלהם, שירותי גרירה יכולים למזער את זמני ההמתנה ולספק חוויה חלקה יותר ללקוחות.
 • אפליקציות לנייד ופלטפורמות מקוונות:
  חברות גרר רבות מציעות כיום אפליקציות סלולריות ופלטפורמות מקוונות המאפשרות ללקוחות לבקש סיוע, לעקוב אחר הגעת הגרר ולקבל עדכונים על מצב השירות שלהם בזמן אמת. פתרונות דיגיטליים אלו מספקים נוחות, שקיפות ושקט נפשי לנהגים במצבי לחץ. באמצעות ממשקים ידידותיים למשתמש וערוצי תקשורת מיידיים, הטכנולוגיה שינתה את האופן שבו לקוחות מתקשרים עם שירותי גרירה, והפכה את החוויה לחלקה יותר וממוקדת בלקוח.

שירותי גרירת רכב 24 שעות ביממה הם חבל הצלה כאשר אתה מוצא את עצמך תקוע עקב תקלות רכב בלתי צפויות. המפתח לחוויה חלקה וללא טרחה טמון בבחירת ספק שירות אמין, בעל הבנה בסיסית של תהליך הגרירה והכרת זכויותיך כצרכן. בפעם הבאה שאתה בבעיה, זכרו, העזרה נמצאת במרחק שיחה.

השירותים שלנו

קונה רכבים לפירוק מכל הסוגים

רכישת רכבים לפירוק יכולה להציע שפע של יתרונות הן לאנשים פרטיים והן לעסקים בתעשיית הרכב. ראשית, הוא מספק הזדמנות לרכוש חלקים ורכיבים בעלי ערך בשבריר מהעלות בהשוואה לרכישת חדשים.

רכבים שעברו תאונה ובכל מצב

אנו קונים ממך את כל סוגי הרכבים אחרי תאונה מכל סוג ומכוניות בכל המצבים, גם אם הרכב "טוטאלוס" ונראה לך שאין ו"לא" יצא ממנו כלום אנו מבטיחים לכם שכן תוכלו להרוויח עליו כסף.

רכבים לגריטה

לי רכב שהגיעו לסוף חייהם, התפיסה הרווחת היא שהם לא יותר מאשר זבל חסר ערך. עם זאת, זה לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת. למעשה, לרכבים שנגרטים יש ערך כלכלי משמעותי שלעיתים לא מורגש.

קונה רכבים יד 2

ניווט בעולם של מכוניות יד שנייה יכול להיות תהליך מייאש. פוסט בלוג זה נועד להדריך קונים פוטנציאליים במסע של רכישת רכב יד שנייה, לדון ביתרונות, במלכודות הפוטנציאליות, ומתן עצות חיוניות.

קונה רכבים לנסיעה

תכנון טיול בכביש דורש שיקולים רבים ואחד החשובים ביותר הוא סוג הרכב שבו תשתמשו. פוסט זה בבלוג מספק תובנות חשובות כיצד לבחור את המכונית המתאימה לטיול שלך.

הורדת רכב מהכביש

אז אתם בטח שואלים את עצמכם מה קורה עם הרכב שלכם אחרי שאנו קונים מכם אותו? (במחיר הכי הוגן בשוק) אז ככה, אנו נפרק אותו לגורמים ולאחר מכן נמשיך למחזר עד שיהפוך לתוצר חדש.

מאמרים נוספים

אזורי שירות

שאלות נפוצות
פירוק רכב מה זה אומר בעצם?

כאשר הרכב שלכם לקיצו  ואינו משמש אתכם יותר, באפשרותכם למכור אותו לחברה שמתמחה בפירוק רכבים. מיד לאחר מכירתו, הרכב שלכם יועבר בצורה מבוקרת למגרש הפירוק, במגרש בפירוק יפורקו ממנו שת כל חלקיו הפנימיים. וכמו כן, המתכות שלו יעברו לגריטה ולמחזור ברזל.

לעיתים קרובות אנו רואים שמכירת רכבים לפירוק מתבצעת לאחר מעורבות בתאונה כלשהי שבעקבותיה הרכב הוגדר כטוטאלוס ואינו יכול להיות מתוקן (או שעלות התיקון גבוהה מערך האוטו) והוא מושבת וכאשר הורידו אותו מהכביש. יש לפנות לפירוק רכבים כאשר מדובר ברכב ישן שאחזקתו יקרה, או שהתקלות שלו מרובות והסיכוי למכור אותו בשוק הפרטי נמוך.

כידוע לנו, בעבר מדינת ישראל הפעילה תכנית "גריטה ממשלתית" במגרשי פירוק מורשים בלבד, וזאת בכדיי שהתכנית שנועדה להקטין את זיהום האוויר ולעודד אנשים להחליף לרכבים חדשים יותר שפולטים מעט אוויר "מלוכלך".
כיום פירוק רכבים מתבצע באופן פרטי במגרשי פירוק שפזורים בכל רחבי הארץ. אנו ממליצים לכם מאוד לוודא שמדובר במגרש פירוק אמין ומקצועי עם אוזן קשבת וזמינות יתרה, כל זאת  בכדי שהרכב שמכרתם לפירוק לא יחזור אל הכביש בעתיד.

שאלת השאלות! אתם לא לבד, ישנם הרבה בעלי רכבים שמבצעים מכירה של לפירוק, רכב שלא נוסע או מושבת למגרש הפירוק. ומגרשי הפירוק קונים גם רכבים שירדו מהכביש ולא כשירים לנסיעה או שלא יכולים להניע אפילו. כתוצאה מכך ולעזרה ללקוחות, ישנם אל מעט מגרשי פירוק אשר מספקים שירותי גרירה ממקום הימצאו של הרכב (אצלנו ב"היפר קונה רכבים לפירוק" תקבלו גרירה במתנה על כל מכירה!

זאת שאלה כללית משתנה מרכב לרכב וכל מקרה לגופו, אבל ברוב המקרים, התשלום עבור רכב לפירוק משתנה בהתאם לסוג הרכב, שנתון הייצור שלו ומצב הרכב, האם הוא נוסע? האם הוא מושבת? וכו'. ברוב המקרים, התשלום על הרכב יעמוד על כ- 10% מערכו.

לפני שאנו מבצעים מכירה של הרכב שלנו למגרש פירוק רכבים, יש לגשת ל"משרד הרישוי" ולבטל את הרישיון של הרכב. את ביטול הרישיון תוכלו לעשות בעצמכם, או על ידי מיופה כוח מטעמכם, כשעליכם להגיע עם תעודת זהות ורישיון הרכב ולמלא בקשה לביטול רישום הרכב. לאחר הגשת הבקשה, תקבלו אישור זמני ל- 48 שעות לנסיעה ברכב עד למגרש הפירוק, ולאחר מכן יהיה אסור לנהוג בו. אנו ב"היפר קונה רכבים לפירוק" נעשה את כל העבודה ה"שחורה" במקומכם ולא תצטרכו לעשות כלום!

כמו שהזכרנו למעלה, בעבר אכן  הייתה תכנית "גריטת רכבים" מטעם המדינה אולם היא כבר הסתיימה.
התכנית הוקמה במטרה לצמצם באופן משמעותי את כמות הרכבים הישנים, אלו שהם בני למעלה מ-20 שנה, שמזהמים ואינם בטיחותיים על הכביש. במסגרת התכנית בעלי רכבים קיבלו תמריץ כלכלי של 3,000 ₪ בתמורה לגריטת הרכב שלהם. עם זאת הרכבים נדרשו לעמוד בקריטריונים שונים כדי לקבל את התמריץ.

קישורים למידע חיוני

לקוחות ממליצים

אביב סער
קרא עוד
תודה לרפאל על השירות האיכותי, אזה בנאדם, אמין מאד, אני ממליץ לכל מי שיש רכב לפירוק שיצור קשר עם פירוקי
רוני משה
קרא עוד
תודה רבה לצוות פירוקי, נתנו לי הערכת מחיר בטלפון, הגיעו ראו את הרכב וגררו אותי, אני בהחלט ממליץ על החברה האלה.
רמי עגמון
קרא עוד
הייתה ברשותי מזדה ישנה, ישבה המון זמן בחניה ליד הבית, רציתי להעיף אותה לפח, דיברתי עם פירוקי באו שילמו מזומן ולקחו את הרכב, תענוג
שי ניסן
קרא עוד
הגיע אלי מהר, קנה את הרכב תוך 10 דקות קיבלתי תשלום במזומן והעברת בעלות ,ממש מקצועי ואמין מומלץ מאוד.
יוסף כרמית
קרא עוד
מהשיחה הראשונה עד שכבר מכרתי את האוטו ונפטרתי ממנו לא עברה אפילו שעה אחת! רפאל התותח תמשיך ככה!
אילנית הרוש
קרא עוד
חייגתי, ענה לי בחור בשם רפאל, עוד מהשיחה קיבלתי ייעוץ ואת כל ההסברים, בסוף החלטתי שאני כן הולכת על זה. תודה לרפאל האלוף.
אלון יצחק
קרא עוד
חיפשתי באינטרנט והגעתי לכמה אנשים שלא כל כך היה להם סבלנות להסביר לי, עד שהגעתי לרפאל ועוד מהשיחה הבנתי שלו אני רוצה למכור את הרכב וככה היה. יישר כח!
הקודם
הבא
דילוג לתוכן